Spotkanie z Moniką Witkowską w Bibliotece – Busko-Zdrój [VIDEO]

utworzone przez | lis 23, 2023 | Lokalne

Niezwykła Przygoda z himalaistką i podróżniczką – Moniką Witkowską w buskiej bibliotece

21 listopada Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Busku-Zdroju gościła, zgodnie z zapowiedzią, wyjątkową postać – Monikę Witkowską. Podróżniczkę, himalaistkę, żeglarkę, dziennikarkę oraz autorkę fascynujących książek o tematyce podróżniczej. Pani Monika Witkowska podzieliła się swoimi niezwykłymi przygodami, opowiadając o zdobyciu K2 – drugiej pod względem wysokości góry na świecie, uważanej za najtrudniejszą i jedną z najbardziej niebezpiecznych.

 

Busko-Zdrój: książki Moniki Witkowskiej – pamiątkowe autografy i fascynujące historie

W trakcie spotkania miłośnicy literatury podróżniczej mieli okazję nabyć książki Pani Moniki, w tym „K2 – Ostatnia szansa”, zdobywając autografy i pamiątkowe stemple. Spotkanie było pełne emocji, a Pani Monika z pasją opowiadała o swojej miłości do życia i podróży, odpowiadając na liczne pytania czytelników. Warto zauważyć, że w prezentacji Pani Moniki pojawił się także wątek regionalny związany z naszym miastem, włączając w to historię miejsca pochówku Dobrosławy Miodowicz-Wolf (pseudonim „Mrówka”).

 

Miejsko-Gminna Biblioteka w Busku-Zdroju i kolejny wyjątkowy gość: Przemysław Kossakowski

Dyrektor Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Busku-Zdroju, Ewa Marciniec, serdecznie podziękowała pani Monice Witkowskiej za inspirujące spotkanie i już teraz zaprasza na kolejne wydarzenie z udziałem podróżnika Przemysława Kossakowskiego, które odbędzie się 27 listopada o godzinie 16:30.

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE