sklep wielobranzowy as 1

Mikołajkowe Pływanie na Pływalni Miejskiej w Busku-Zdroju – relacja z wydarzenia [VIDEO]

utworzone przez | gru 13, 2023

Mikołajkowe Pływanie na Pływalni Miejskiej w Busku-Zdroju

W minioną niedzielę, na Pływalni Miejskiej w Busku-Zdroju, odbyły się zawody „Mikołajkowe Pływanie”. To wydarzenie przyciąga coraz większą liczbę dzieci, tworząc niepowtarzalną atmosferę świątecznej radości i rywalizacji.

W tym roku na starcie zawodów stanęło blisko 200 uczestników, co świadczy o rosnącym zainteresowaniu wydarzeniem. Dzieci podzieliły się na trzy grupy, startując na różnych dystansach, dostosowanych do stopnia trudności. To doskonała okazja dla młodych pływaków, aby sprawdzić swoje umiejętności i poczuć ducha sportowej rywalizacji.

Dzieciaki mogły spotkać się z ekipą Świętego Mikołaja podczas Mikołajkowego Pływania

Dodatkową atrakcją „Mikołajkowego Pływania” była niecodzienna możliwość spotkania się z gośćmi specjalnymi prosto z bieguna północnego. Święty Mikołaj wraz ze swoją świtą zaszczycili wydarzenie swoją obecnością. Dla uczestników i ich rodzin było to niezwykłe przeżycie, mając okazję osobiście porozmawiać z Mikołajem i otrzymać od niego drobne upominki.

Atmosfera na pływalni była napełniona radością, śmiechem i przyjaźnią. Rodzice dopingowali swoje pociechy, a zawodnicy wzajemnie się wspierali. Po zakończeniu zawodów wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale, a najlepsi zostali nagrodzeni dodatkowymi upominkami.

Zobaczcie relację z tego wydarzenia!

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE