ARTYKUŁ

Mikołajki w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Busku-Zdroju: spektakl „Zimowa Opowieść” dla najmłodszych i spotkanie ze Świętym Mikołajem.

utworzone przez | lis 28, 2023 | Lokalne

Mikołajki w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Busku-Zdroju

Zbliża się magiczny czas świąt, a Miejsko Gminna Biblioteka Publiczna w Busku-Zdroju szykuje niezapomniane wydarzenie dla najmłodszych mieszkańców. Już 5 grudnia o godzinie 10:30 rozpoczną się Mikołajki, które w tym roku będą pełne radosnych niespodzianek.

Spektakl teatralny „Zimowa Opowieść podczas Mikołajek w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Busku-Zdroju

Gwiazdą wydarzenia będzie niezwykły spektakl teatralny dla dzieci, zatytułowany „Zimowa Opowieść”, przygotowany przez studio teatralne „Krak-Art”. Maluchy będą miały okazję przenieść się w świat bajek i magii, gdzie każdy moment jest pełen uśmiechu i wrażeń.

Teatr „Krak-Art” zaskoczy najmłodszych widzów nie tylko barwnymi kostiumami i fascynującą scenografią, ale przede wszystkim emocjonującym przekazem. „Zimowa Opowieść” to podróż do krainy wyobraźni, gdzie każde dziecko może stać się bohaterem niezwykłej historii.

Spotkanie ze Świętym Mikołajem jedną z atrakcji Mikołajek w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Busku-Zdroju

To nie koniec atrakcji! Podczas Mikołajek w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Busku-Zdroju najmłodsi mieszkańcy Buska-Zdroju będą mieli okazję osobiście spotkać się ze świętym Mikołajem. Ten sympatyczny staruszek z brodą będzie czekał na maluchy z uśmiechem na twarzy i słodkim prezentem w ręku. To doskonała okazja, aby zrobić zdjęcie z Mikołajem i zachować niezapomniane chwile z dzieciństwa.

mikołajki w miejsko-gminnej bibliotece publicznej w Busku-Zdroju

Źródło: MGBP Busko-Zdrój

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE