kregielnia chicago gora reklama
Halo Busko 9 Lokalne 9 Pierwszy singiel zespołu Metradar z Buska-Zdroju już dostępny dla słuchaczy! [VIDEO]

Pierwszy singiel zespołu Metradar z Buska-Zdroju już dostępny dla słuchaczy! [VIDEO]

utworzone przez | sty 9, 2024 | Lokalne

Metradar z Buska-Zdroju z pierwszym singlem w swoim dorobku artystycznym

 

Niekonwencjonalne brzmienie, powiew świeżości, nietuzinkowy wachlarz wrażeń i emocji. Tak można opisać utwór, który przedstawił nam zespół Metradar, którego mogliście usłyszeć podczas koncertu charytatywnego w Kręgielni Chicago w Busku-Zdroju. 5 stycznia 2024 roku grupa wypuściła studyjną wersję jednego ze swoich muzycznych utworów pt. „Muzeum”.

 

Metradar – grupa młodych pasjonatów muzyki z Buska-Zdroju

 

Metradar, działający na scenie muzycznej już od prawie dwóch lat, zaskakuje nie tylko swoją kreatywnością, ale i zaangażowaniem społecznym. Ich niezwykła energia i pasja do tworzenia muzyki były widoczne podczas licznych koncertów charytatywnych oraz imprez okolicznościowych w Busku-Zdroju. W skład zespołu wchodzą: Wiktoria Podsiedlik (gitara basowa), Bartosz Puszyński (gitara, wokal), Filip Paczkowski (gitara), Bartłomiej Rzępała (perkusja).

Nowy utwór to nie tylko melodyjne linie gitarowe czy pulsujący rytm perkusji. To opowieść o różnorodności emocji, które można przeżyć, słuchając tej muzyki. Zaskakujące połączenia dźwięków, finezyjne aranżacje i chwile, które przemawiają do serca – to wszystko można znaleźć w tym niezwykłym utworze.

Inspiracją do napisania tego utworu było eksplorowanie różnych zakątków umysłu autora w poszukiwaniu pomysłu wartego ujęcia w formie utworu. Jednak podczas tej wędrówki, to właśnie sam proces szukania okazał się ostateczną myślą przewodnią utworu. Utwór opisuje więc spacer osoby mówiącej po tytułowym Muzeum, które odzwierciedla stan jej duszy, a eksponaty które spotyka, to zapisy doświadczeń i wspomnień wywołujących szereg różnych emocji.

 

Posłuchajcie sami!

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE