Łukasz Szeliga odwiedził Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Busku-Zdroju w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery [VIDEO]

utworzone przez | paź 21, 2023 | Lokalne

W dniu wczorajszym, w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery, uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Busku-Zdroju mieli niezwykłą okazję usłyszeć inspirujące historie życiowe i sukcesu od gościa, Łukasza Szeligi, Prezesa Polskiego Komitetu Paralimpijskiego.

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Busku-Zdroju jest miejscem, gdzie edukacja i rozwijanie potencjału każdego ucznia są priorytetem. Ogólnopolski Tydzień Kariery to inicjatywa, która pozwala młodzieży zapoznać się z różnymi ścieżkami zawodowymi oraz uzyskać inspirację od osób, które osiągnęły sukces pomimo przeciwności losu. Łukasz Szeliga, prezes Polskiego Komitetu Paralimpijskiego, to jedna z tych osób, które mogą być wzorem i źródłem motywacji.

Spotkanie z Panem Łukaszem stało się okazją do poznania nie tylko historii sukcesu, ale także trudności i wyzwań, z jakimi przyszło mu się zmierzyć.

Podczas spotkania, prezes Polskiego Komitetu Paralimpijskiego podzielił się swoimi doświadczeniami związanymi z uprawianiem sportu, ale także tym, jak sport wpłynął na jego rozwój osobisty. Jego opowieści były pełne pasji i pozytywnej energii, której uczniowie Ośrodka z pewnością nie zapomną.

Dzięki takim inspirującym spotkaniom, młodzież ma szansę uwierzyć w siebie i swoje możliwości oraz rozwijać się nie tylko w sferze edukacyjnej, ale także osobistej. Prezes Polskiego Komitetu Paralimpijskiego udowodnił, że sukces jest możliwy, jeśli się naprawdę chce, i że każdy może być bohaterem własnej historii.

Zobaczcie relację z tego wydarzenia!

miejsce na reklame prostokat

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE