ARTYKUŁ

Premiera wcześniej zapowiadanego filmu z serii „Lokalne Talenty” z mieszkańcem Buska-Zdroju Filipem Zarębą – twórcą filmu Cyrkonia [VIDEO]

utworzone przez | lis 15, 2023 | Lokalne

Lokalne Talenty – nowa seria filmów na naszym portalu, w których będziemy rozmawiać z ciekawymi mieszkańcami Buska – Zdroju i okolic

Ruszamy z wcześniej zapowiadaną serią filmów 🔗 zatytułowaną „Lokalne Talenty”.  Jest to świeża seria filmów, której celem jest przybliżenie fascynujących postaci zamieszkujących Busko – Zdrój i jego okolice. Przez kadr kamery przeniesiemy się do lokalnej społeczności, gdzie spotkamy ludzi z pasją, niezwykłymi talentami i inspirującymi historiami do opowiedzenia.

W każdym odcinku naszej serii będziemy rozmawiać z mieszkańcami, którzy wnoszą coś wyjątkowego do życia naszego miasta i otaczających je terenów. Bez względu na to, czy są to artystyczne dusze, sportowcy, przedsiębiorczy przedstawiciele lokalnego biznesu czy entuzjastyczni obrońcy dziedzictwa kulturowego, „Lokalne Talenty” zapraszają do odkrywania tych, którzy sprawiają, że nasza społeczność jest wyjątkowa.

Odcinek 1 – „Twórca filmu Cyrkonia – Filip Zaręba” – mieszkaniec Buska – Zdroju

Zapraszamy do obejrzenia pierwszego odcinka, w którym naszym gościem jest Filip Zaręba – twórca filmu Cyrkonia, którego akcja dzieje się na terenie naszego miasta i okolic. Filip to bardzo ciekawa postać, mieszkaniec Buska-Zdroju, który na co dzień studiuje na Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie. W rozmowie z nami zdradził czym jest Cyrkonia, jak powstawał film i wiele innych ciekawych rzeczy dotyczących produkcji.

Zapraszamy do oglądania!

WIADOMOŚCI LOKALNE

Senioralia 2024 w Busku-Zdroju – pogoda nie popsuła planów seniorów (VIDEO)

Senioralia 2024 w Busku-Zdroju – pogoda nie popsuła planów seniorów (VIDEO)

13 czerwca 2024 roku w Parku Zdrojowym w Busku-Zdroju odbyła się kolejna edycja Senioraliów – wydarzenia dedykowanego seniorom z całego województwa świętokrzyskiego. To wyjątkowe święto, organizowane w ramach Rządowego Programu Wieloletniego „Senior+” na lata 2021-2025, przyciągnęło liczne grono uczestników.

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE