sklep wielobranzowy as 1

Lodowisko przy Pływalni Miejskiej w Busku-Zdroju – otwarcie w tą sobotę! [VIDEO]

utworzone przez | gru 13, 2023

Oficjalne otwarcie lodowiska „Biały Orlik” przy Pływalni Miejskiej w Busku-Zdroju

Już w najbliższą sobotę, 16 grudnia o godzinie 16:00, miłośnicy zimowych atrakcji mogą wziąć udział w uroczystym otwarciu lodowiska „Biały Orlik”, zlokalizowanego przy Pływalni Miejskiej w Busku-Zdroju.

To wydarzenie obiecuje mnóstwo emocji, zabawy i niezapomnianych chwil dla wszystkich uczestników.

Otwarcie lodowiska przy Pływalni Miejskiej w Busku-Zdroju pełne atrakcji

Podczas otwarcia zaplanowano wiele ciekawych atrakcji takich jak:

Pokazy Taneczne:
Warto zarezerwować sobie miejsce na widowni, aby podziwiać artystyczne popisy na lodzie. Profesjonalne pokazy taneczne dostarczą niezapomnianych wrażeń i wprowadzą wszystkich w klimat zimowej magii.

Gry i Zabawy na Lodzie:
Nie ma lepszego sposobu na wprawienie się w zimowy nastrój niż wspólne zabawy na lodzie. Dla wszystkich, zarówno małych, jak i dużych, przygotowano gry i konkursy, które pozwolą na aktywne spędzenie czasu na świeżym powietrzu.

Liczne Konkursy:
Chwila rywalizacji dodaje smaku każdemu wydarzeniu. Podczas inauguracji sezonu zimowego przewidziane są liczne konkursy, w których uczestnicy będą mieli szansę wykazać się swoimi umiejętnościami na lodzie i zdobyć atrakcyjne nagrody.

Pokaz Pirotechniczny:
Spektakularne światła na niebie dopełnią zimowej atmosfery. Pokaz pirotechniczny, zaplanowany na koniec wydarzenia, dostarczy nie tylko wizualnych wrażeń, ale również uczyni tę chwilę niezapomnianą.

Specjalna Strefa Poczęstunku:
Zimowe przyjemności wymagają odrobiny rozgrzewki. Przez cały czas trwania wydarzenia dostępna będzie specjalna strefa poczęstunku, gdzie każdy uczestnik będzie mógł skosztować aromatycznej kawy czy gorącej herbaty, by się rozgrzać i cieszyć zimową aurą.

Całość wydarzenia uzupełni wspaniała aranżacja muzyczna, tworząc magiczną oprawę dla uczestników. Wszystkich mieszkańców Buska-Zdroju oraz okolic serdecznie zapraszamy na Inaugurację Sezonu Zimowego na lodowisku przy Pływalni Miejskiej w Busku-Zdroju – wyjątkowe wydarzenie, które połączy radość zimowych rozrywek i wspólnego spędzania czasu. Przygotujcie się na lodową frajdę i niezapomniane chwile pełne śmiechu, muzyki i magii zimy!

 

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE