Halo Busko 9 Lokalne 9 Weź udział w konkursie z nagrodami Spice Gears Academy dla dzieci Buska i okolic!

Weź udział w konkursie z nagrodami Spice Gears Academy dla dzieci Buska i okolic!

utworzone przez | maj 28, 2024 | Lokalne

Konkurs z nagrodami Spice Gears Academy – „Robot przyszłości”

Akademia Spice Gears Poland zaprasza dzieci z Buska i okolic do udziału w konkursie „Robot przyszłości”. To nie lada wyzwanie, ale i niesamowita szansa na odkrycie swoich talentów i rozwinięcie kreatywności!

Daj upust swojej fantazji i zaprojektuj robota, który odmieni świat! Może to być robot ratujący środowisko, ułatwiający codzienne życie lub bawiący i edukujący dzieci. Możliwości są nieograniczone! Wykorzystaj klocki Lego, narysuj swojego robota, opisz go w szczegółach lub stwórz imponujący projekt 3D. Pokaż, jak widzisz przyszłość robotyki!

restauracja kawiarnia Cynamonowa

Konkurs Spice Gears Academy – wspaniałe nagrody dla twórców najlepszych prac!

Dla młodych twórców najlepszych prac Spice Gears Poland przewidziało wspaniałe nagrody! Zwycięzca otrzyma voucher na miesięczne zajęcia w Academy Spice Gears Poland, a 10 osób otrzyma bony na zajęcia pokazowe.

Konkurs Spice Gears Academy – jak wziąć udział?

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy wymyślić swojego robota przyszłości, przygotować pracę konkursową (rysunek, robot lego, opis lub projekt), dołączyć do niej imię i nazwisko dziecka oraz numer telefonu rodzica/opiekuna prawnego i wysłać zgłoszenie do 30 czerwca 2024 roku na adres email: swietokrzyskie@sgacademy.pl.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 7 lipca 2024 roku w mediach społecznościowych Spice Gears Academy.

Nie czekaj! Weź udział w konkursie i pokaż swój talent! Baw się dobrze i powodzenia!

Konkurs Spice Gears Academy – zostań konstruktorem przyszłości!

Pamiętaj: im bardziej kreatywna i pomysłowa będzie Twoja praca, tym większe szanse na wygraną! Nie bój się eksperymentować i wykorzystywać różnych technik. Nawet jeśli nie wygrasz, udział w konkursie to świetna okazja do rozwijania swoich umiejętności i poznawania tajników robotyki. Dołącz do Spice Gears Academy i razem z nimi zbuduj lepszą przyszłość!

Regulamin konkursu

Konkurs Spice Gears Academy

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI LOKALNE

Senioralia 2024 w Busku-Zdroju – pogoda nie popsuła planów seniorów (VIDEO)

Senioralia 2024 w Busku-Zdroju – pogoda nie popsuła planów seniorów (VIDEO)

13 czerwca 2024 roku w Parku Zdrojowym w Busku-Zdroju odbyła się kolejna edycja Senioraliów – wydarzenia dedykowanego seniorom z całego województwa świętokrzyskiego. To wyjątkowe święto, organizowane w ramach Rządowego Programu Wieloletniego „Senior+” na lata 2021-2025, przyciągnęło liczne grono uczestników.

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE