Relacja z koncertu Wolf Mail w Domu Zdrojowym przy Tężni w Busku-Zdroju [VIDEO]

utworzone przez | lis 22, 2023 | Lokalne

Koncert Wolf Mail w Domu Zdrojowym przy tężni w Busku-Zdroju

17 listopada, o godzinie 18:30, w Domu Zdrojowym przy Tężni w Busku-Zdroju miał miejsce wcześniej zapowiadany koncert kanadyjskiego gitarzysty 🔗, wokalisty i autora tekstów Wolfa Maila.

Wolf Mail zagrał w towarzystwie Tomka Dominika i Łukasza Gorczycy

Wolf Mail to kanadyjski gitarzysta i wokalista blues-rockowy, który zyskał uznanie na arenie międzynarodowej. Jego wyjątkowe połączenie bluesa, jazzu, muzyki soul i country porwało publiczność w prawie trzydziestu krajach. Pochodzący z Kanady Mail rozpoczął swoją muzyczną podróż już w wieku czternastu lat, skupiając się głównie na brzmieniu bluesowym. Jego głęboka pasja do muzyki zaowocowała stworzeniem osiemnastu albumów, które zdobyły uznanie melomanów na całym świecie.

Podczas koncertu artyścietowarzyszyli znakomici muzycy: Łukasz Gorczyca – bas oraz Tomek Dominik – perkusja.

Relacja z koncertu Wolf Mail w Domu Zdrojowym przy tężni w Busku-Zdroju

Koncert Wolfa Maila był niezapomnianym przeżyciem, które dostarczyło nie tylko muzycznych wrażeń, ale również głębokich emocji. Artysta, znany ze swojego wyjątkowego połączenia bluesa, jazzu, muzyki soul i country, zdołał przenieść publiczność w niezwykłą podróż dźwiękową.

Jego energetyczne wykonanie, pełne pasji i zaangażowania, sprawiło, że każdy utwór nabrał nowego życia na scenie. Wolf Mail nie tylko doskonale opanował sztukę gry na gitarze, ale także imponował swoim wokalem, który miał moc poruszenia najgłębszych zakamarków duszy słuchaczy.

Warto również podkreślić niezwykłe umiejętności muzyków towarzyszących, Łukasza Gorczycy na basie i Tomka Dominika na perkusji. Ich perfekcyjne zgranie z głównym wykonawcą stworzyło solidne fundamenty dla koncertowego doświadczenia, sprawiając, że każdy dźwięk był doskonale zrównoważony.

Zobaczcie relację z tego koncertu.

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE