sklep wielobranzowy as 1
Halo Busko 9 Lokalne 9 Zespół Baciary zagrał w Buskim Samorządowym Centrum Kultury w Busku-Zdroju [VIDEO]

Zespół Baciary zagrał w Buskim Samorządowym Centrum Kultury w Busku-Zdroju [VIDEO]

utworzone przez | mar 14, 2024 | Lokalne

Koncert zespołu Baciary w Busku-Zdroju

 

W miniony czwartek, 9 marca, Buskie Samorządowe Centrum Kultury wypełniło się po brzegi miłośnikami góralskiej muzyki. Na scenie zaprezentował się wcześniej zapowiadany zespół Baciary, znany z energetycznych występów i porywających do tańca rytmów.

Koncert rozpoczął się o godzinie 17:00. Już od pierwszych dźwięków muzycy porwali publiczność do zabawy. Fani zespołu chętnie śpiewali razem z nimi znane przeboje.

montessori reklama

Baciary zaprezentowali mieszankę tradycyjnych góralskich melodii z nowoczesnymi aranżacjami. Podczas koncertu można było usłyszeć utwory biesiadne. Muzycy zadbali o to, by każdy podczas występu znalazł coś dla siebie.

Koncert zespołu Baciary w Busku-Zdroju był prawdziwą ucztą dla miłośników góralskiej muzyki. Publiczność zgromadzona w Buskim Samorządowym Centrum Kultury bawiła się wyśmienicie, a sam występ z pewnością na długo pozostanie w pamięci fanów.

Zobaczcie relację z tego wydarzenia!

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE