sklep wielobranzowy as 1
Halo Busko 9 Lokalne 9 Koncert Zakopower Kolędowo oczarował publiczność Buskiego Samorządowego Centrum Kultury [VIDEO]

Koncert Zakopower Kolędowo oczarował publiczność Buskiego Samorządowego Centrum Kultury [VIDEO]

utworzone przez | sty 22, 2024 | Lokalne

Koncert Zakopower Kolędowo w BSCK zachwycił publiczność Buska-Zdroju

 

19 stycznia o godzinie 19:00, w Buskim Samorządowym Centrum Kultury odbył się wyjątkowy koncert kolędowy, który zapowiadaliśmy tutaj. Wzięli w nim udział zespół Zakopower i Kapela Sebastiana Karpiela Bułecki.

W repertuarze Zakopower znalazły się zarówno tradycyjne kolędy, jak i te mniej znane, a także własne kompozycje zespołu, napisane w świątecznym klimacie. Występ został wzbogacony o elementy multimedialne, które dodatkowo potęgowały świąteczny nastrój. Zespół połączył tradycję z nowoczesnością, tworząc niezapomniane aranżacje, które rozgrzały serca słuchaczy.

hotel zamek derslawa

Kapela Sebastiana Kapiel Bułecki zaprezentowała pokaz tradycyjnych instrumentów

 

Drugą część koncertu wypełniła Kapela Sebastiana Karpiela Bułecki. Wykonawcy zaprezentowali tradycyjne kolędy i pastorałki w góralskim stylu. Ich muzyka przeniosła słuchaczy w niezwykły świat świątecznych historii.

Kapela Sebastiana Karpiela Bułecki zachwyciła publiczność swoim mistrzowskim wykonaniem. Wykonawcy wykorzystali tradycyjne góralskie instrumenty. Ich muzyka była pełna emocji i ciepła.

Koncert Zakopower i Kapeli Sebastiana Karpiela Bułecki był niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich uczestników. Był to doskonały sposób na przedłużenie świątecznej atmosfery.

Zapraszamy do naszego kalendarza wydarzeń, gdzie znajdziecie inne ciekawe imprezy. Tymczasem zobaczcie relację z tego koncertu!

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE