Halo Busko 9 Lokalne 9 Koncert w Winnicy Zbrodzice: Niezapomniane wydarzenie w ramach Festiwalu Wojtka Belona (VIDEO)

Koncert w Winnicy Zbrodzice: Niezapomniane wydarzenie w ramach Festiwalu Wojtka Belona (VIDEO)

utworzone przez | maj 22, 2024 | Lokalne

Zespoły młodzieżowe zagrały koncert w Winnicy Zbrodzicie w hołdzie Wojtkowi Belonowi

W miniony piątek, w malowniczej Winnicy Zbrodzice, odbył się wyjątkowy koncert w ramach Festiwalu Wojtka Belona. Na scenie wystąpiły trzy lokalne zespoły: Zepsuł, Kwaśniaki oraz Sliver.

hotel zamek derslawa

Koncert w Winnicy Zbrodzice był jednym z wydarzeń Festiwalu Wojtka Belona, poświęconego pamięci wybitnego muzyka i poety, który zainspirował wiele pokoleń artystów. Festiwal ten, jest nie tylko hołdem dla twórczości Belona, ale także platformą dla współczesnych artystów, którzy pragną podzielić się swoją muzyką z szeroką publicznością.

Winnica Zbrodzice, zlokalizowana w urokliwej okolicy, stworzyła idealne tło dla muzycznego wydarzenia. Piękne krajobrazy, wspaniała akustyka i serdeczna atmosfera sprawiły, że uczestnicy koncertu mogli cieszyć się nie tylko muzyką, ale także chwilami spędzonymi na świeżym powietrzu w otoczeniu przyrody.

Organizacja wydarzenia była na najwyższym poziomie. Wszystko przebiegło sprawnie, a publiczność mogła korzystać z licznych udogodnień, jak wygodne miejsca do siedzenia.

Koncert w Winnicy Zbrodzice w ramach Festiwalu Wojtka Belona to wydarzenie, które z pewnością zapisze się złotymi literami w historii lokalnej sceny muzycznej. Występy zespołów Zepsuł, Kwaśniaki oraz Sliver dostarczyły niezapomnianych wrażeń i pokazały, że muzyka potrafi łączyć ludzi i tworzyć magiczne chwile.

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI LOKALNE

Senioralia 2024 w Busku-Zdroju – pogoda nie popsuła planów seniorów (VIDEO)

Senioralia 2024 w Busku-Zdroju – pogoda nie popsuła planów seniorów (VIDEO)

13 czerwca 2024 roku w Parku Zdrojowym w Busku-Zdroju odbyła się kolejna edycja Senioraliów – wydarzenia dedykowanego seniorom z całego województwa świętokrzyskiego. To wyjątkowe święto, organizowane w ramach Rządowego Programu Wieloletniego „Senior+” na lata 2021-2025, przyciągnęło liczne grono uczestników.

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE