reklama wtarget gora 1
Halo Busko 9 Lokalne 9 Relacja z koncertu „Jej Portret” w Domu Zdrojowym w kompleksie #TężniaBusko [VIDEO]

Relacja z koncertu „Jej Portret” w Domu Zdrojowym w kompleksie #TężniaBusko [VIDEO]

utworzone przez | mar 12, 2024 | Lokalne

Koncert w Domu Zdrojowym w Busku-Zdroju z okazji Dnia Kobiet

 

W Domu Zdrojowym przy Buskiej Tężni 8 marca o godzinie 19:30 odbył się wcześniej zapowiadany wyjątkowy koncert z okazji Dnia Kobiet. Wydarzenie zatytułowane „Jej Portret” zgromadziło liczną publiczność, która mogła usłyszeć piękne szlagiery dla kobiet i o kobietach.

Na scenie wystąpili Krzysztof Bigaj (wokal) oraz Jarema Pogwizd (pianino). Duet zaprezentował utwory znane i lubiane przez kobiety na całym świecie, w tym piosenki Zauchy, Sinatry i Wodeckiego.

reklama kregielnia chicago

Koncert „Jej Portret” był nie tylko okazją do celebrowania Dnia Kobiet, ale również do podziwiania talentu Krzysztofa Bigaja i Jaremy Pogwizda. Artyści swoim występem stworzyli wyjątkową atmosferę, pełną emocji i wzruszeń. Publiczność zgromadzona w Domu Zdrojowym nagrodziła ich występ gromkimi brawami.

Koncert „Jej Portret” był z pewnością wyjątkowym wydarzeniem dla wszystkich kobiet, które świętowały swoje święto w Busku-Zdroju.

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE