Halo Busko 9 Lokalne 9 Tomasz Wachnowski zagrał koncert w ramach wydarzenia „Maj z Belonem”

Tomasz Wachnowski zagrał koncert w ramach wydarzenia „Maj z Belonem”

utworzone przez | maj 15, 2024 | Lokalne

Koncert Tomasza Wachnowskiego w Domu Zdrojowym w Busku-Zdroju

10 maja przed Domem Zdrojowym przy buskiej Tężni odbył się wyjątkowy koncert poświęcony pamięci Wojciecha Belona – legendarnego artysty związanego z Ponidziem. Wystąpił Tomasz Wachnowski, polski wokalista i gitarzysta, który zaprezentował publiczności utwory Belona we własnych aranżacjach.

reklama burger paka

Koncert Tomasza Wachnowskiego – hołd dla wybitnego artysty

Koncert był częścią cyklu wydarzeń organizowanych w maju w Busku-Zdroju z okazji rocznicy śmierci artysty. Wachnowski, znany ze swojej charyzmy i scenicznej energii, oczarował publiczność, wykonując najpopularniejsze przeboje Wojciecha Belona.

Wydarzenie to było doskonałą okazją, aby ponownie odkryć twórczość artysty i oddać hołd temu wybitnemu talentowi. Koncert z pewnością spodobał się zarówno miłośnikom muzyki Wojciecha Belona, jak i wszystkim, którzy chcieli po prostu posłuchać dobrej muzyki w pięknej scenerii buskiej Tężni.

Koncert był prawdziwym świętem muzyki i doskonałym sposobem na uczczenie pamięci Wojciecha Belona.

koncert Tomasza Wachnowskiego

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE