Koncert „Śpiewaj. Kochaj” w Buskim Samorządowym Centrum Kultury – zobaczcie relację z wydarzenia! [VIDEO]

utworzone przez | lis 8, 2023 | Lokalne

7 października 2023 roku odbył się koncert „Śpiewaj. Kochaj” w Buskim Samorządowym Centrum Kultury

W Buskim Samorządowym Centrum Kultury odbył się niezwykły koncert, który dostarczył mieszkańcom miasta i przyjezdnym gościom niezapomnianych emocji. Wydarzenie pod zatytułowane „Śpiewaj. Kochaj” w Buskim Samorządowym Centrum Kultury sprawiło, że Busko-Zdrój przez ten jeden wieczór stało się stolicą operetek i musicali.

Grażyna Brodzińska i Jakub Milewski wraz z zespołem Strauss Ensemble  bohaterami koncertu „Spiewaj. Kochaj” w Buskim Samorządowym Centrum Kultury

Podczas koncertu transmitowanego na żywo przez Polskie Radio Kielce, na scenie BSCK wystąpili Grażyna Brodzińska – polska śpiewaczka operetkowa, musicalowa oraz operowa i aktorka, nazywana „Pierwszą damą polskiej operetki” oraz Jakub Milewski – kompozytor, z zamiłowania dyrygent, producent projektów muzycznych. Wszechstronnie uzdolniony wokalista. Towarzyszył im zespół Strauss Ensamble na czele z Arturem Jaroniem, dyrektorem artystycznym festiwalu, który jednocześnie sprawował funkcję gospodarza wieczoru. W repertuarze królowały największe przeboje operetek i musicali. 

Koncert „Śpiewaj. Kochaj” w Buskim Samorządowym Centrum Kultury podsumował 29. Międzynarodowy Festiwal im. Krystyny Jamroz

Wczorajsze wydarzenie było doskonałym podsumowaniem 29. Międzynarodowego Festiwalu im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju, który odbył się w dniach 1-9 lipca 2023 roku. Kolejna edycja festiwalu planowana jest na przełom czerwca i lipca 2024 roku.

Zobaczcie naszą relację z tego wydarzenia!

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE