Koncert Piotra Krakowskiego w Busku-Zdroju – jazzowo bluesowe brzmienie w Domu Zdrojowym [VIDEO]

utworzone przez | lis 17, 2023 | Lokalne

Koncert Piotra Krakowskiego w Busku-Zdroju – jazzowo-bluesowe brzmienie

10 listopada o godzinie 18:30 w Busku-Zdroju odbył się koncert Piotra Krakowskiego. Wydarzenie w Domu Zdrojowym przy buskiej tężni zgromadziło liczną publikę, która ten wieczór spędziła przy jazzowo-bluesowych brzmieniach.

Koncert Piotra Krakowskiego w Busku-Zdroju – kim jest artysta, który wystąpił w buskiej tężni?

Piotr Krakowski to kompozytor, trębacz, multiinstrumentalista oraz producent muzyczny – artysta, którego charakterystyczne motywy muzyczne zdobiły liczne filmy, programy telewizyjne, spoty reklamowe. W trakcie swojej fascynującej kariery artystycznej nie tylko współpracował z muzykami, lecz również krzyżował swoją ścieżkę z filmowcami, aktorami, a nawet projektantami mody. Nawiązywał współpracę z utalentowanymi osobami takimi jak Stanisław Soyka, Boris Lankosz, oraz wieloma utytułowanymi reżyserami.

Interpretacja Piotra Krakowskiego utworu „Chodź pomaluj mój świat” stała się charakterystycznym motywem muzycznym serialu „Magda M” na antenie TVN. Koncerty tego artysty przybierają różne formy, obejmując zarówno występy w duecie z pianistą, jak i solowe, w których trąbka stanowi główny element, wspierana przez dopracowane podkłady muzyczne.

Relacja z koncertu Piotra Krakowskiego w Busku-Zdroju

Piątkowy wieczór w Buskim Domu Zdrojowym okazał się muzyczną ucztą dzięki koncertowi Piotra Krakowskiego. Artysta, zabrał licznie zgromadzonych gości w podróż przez wyjątkowe brzmienia i emocje.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z koncertu!

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE