reklama wtarget gora 1
Halo Busko 9 Lokalne 9 Koncert pieśni wielkanocnych w wykonaniu Chóru Dziecięcego Szkoły Muzycznej im. Krzysztofa Pendereckiego w Busku-Zdroju (VIDEO)

Koncert pieśni wielkanocnych w wykonaniu Chóru Dziecięcego Szkoły Muzycznej im. Krzysztofa Pendereckiego w Busku-Zdroju (VIDEO)

utworzone przez | mar 26, 2024 | Lokalne

Chór Dziecięcy Szkoły Muzycznej im. Krzysztofa Pendereckiego – koncert wielkanocny w Busku-Zdroju

 

W miniony piątek, w malowniczym Domu Zdrojowym przy Tężni, odbył się wyjątkowy koncert pieśni wielkanocnych, który zapowiadaliśmy tutaj. Młodzi i utalentowani członkowie Chóru Dziecięcego Szkoły Muzycznej im. Krzysztofa Pendereckiego w Busku-Zdroju, działający przy Buskim Samorządowym Centrum Kultury, zachwycili zgromadzoną publiczność swoimi głosami.

Koncert rozpoczął się o godzinie 18:30 i był pełen wzruszających oraz podniosłych momentów. Repertuar składał się z pieśni wielkanocnych, które zostały wykonane z niezwykłą precyzją i uczuciem.

mirage reklama

Publiczność, w której skład wchodzili zarówno mieszkańcy Buska-Zdroju, jak i goście z innych regionów, nagrodziła występ gromkimi brawami. Koncert był nie tylko okazją do celebrowania nadchodzących świąt Wielkanocnych, ale także świadectwem lokalnego talentu i zaangażowania społeczności w kulturę.

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE