sklep wielobranzowy as 1

Orkiestra Wojskowa z Radomia zagrała koncert w Buskim Samorządowym Centrum Kultury [VIDEO]

utworzone przez | lis 30, 2023 | Lokalne

Koncert Orkiestry Wojskowej z Radomia w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury (BSCK) miało przyjemność gościć niezwykłe wydarzenie muzyczne – wcześniej zapowiadany koncert Wojskowej Orkiestry z Radomia. Przyciągając miłośników muzyki rozrywkowej i filmowej, wieczór ten obiecywał dostarczyć niezapomnianych wrażeń artystycznych.

Maja Wojtaszek i Stanisław Kukulski zaśpiewali podczas Koncertu Orkiestry Wojskowej z Radomia w Busku-Zdroju

Orkiestra Wojskowa z Radomia, pod dyrekcją utalentowanego majora Łukasza Kukulskiego, zaskakiwała swoją wyjątkową interpretacją różnorodnych gatunków muzycznych. Sala widowiskowa BSCK ożyła magicznym brzmieniem, tworząc niepowtarzalną atmosferę muzycznego święta. Koncert rozpoczął się 28 listopada o godzinie 16:00. Nie tylko sam zespół zdobył uznanie, lecz także soliści, Maja Wojtaszek i Stanisław Kukulski, dodali wyjątkowego smaku muzycznym doznaniom. Ich niepowtarzalne głosy poruszyły serca melomanów, tworząc niezapomnianą harmonię wraz z całą orkiestrą.

Buskie Samorządowe Centrum Kultury miejscem wielu ciekawych wydarzeń, także bezpłatnych

Co najważniejsze, wstęp na koncert był całkowicie bezpłatny, co uczyniło to wydarzenie dostępnym dla szerokiej publiczności. Warto również wspomnieć, że artyści mieli przyjemność zatrzymać się w komfortowym Hotelu Polonia Park, co dodatkowo ułatwiło im przygotowania do koncertu oraz odpoczynek po wyjątkowym muzycznym wydarzeniu. To niepowtarzalna okazja, by spędzić wtorkowe popołudnie w towarzystwie piękna dźwięków i talentu artystów. Wydarzenie to z pewnością zapisze się w pamięci mieszkańców Buska-Zdroju jako jedno z najbardziej pamiętnych i kulturalnych wydarzeń minionego roku.

Już dziś zapraszamy Was na kolejny koncert. Tym razem przeniesiemy się do lat 60 podziwiając utwory The Beatles w jazzowej interpretacji.

Zobaczcie relację z tego spotkania!

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE