Halo Busko 9 Lokalne 9 Kultowe hity blues-rocka zagościły na scenie BSCK za sprawą Old Breakout!

Kultowe hity blues-rocka zagościły na scenie BSCK za sprawą Old Breakout!

utworzone przez | maj 1, 2024 | Lokalne

Old Breakout zagrali w Buskim Samorządowym Centrum Kultury

29 kwietnia o godzinie 19:00 Buskie Samorządowe Centrum Kultury dostarczyło nam dawkę niezapomnianych emocji muzycznych. Na scenie zagościł zespół Old Breakout, reaktywacja legendy polskiego bluesa-rocka z lat siedemdziesiątych.

Koncert był hołdem dla nieodżałowanego Tadeusza Nalepy, króla polskiego bluesa. Wirtuozerskie solówki gitarowe, charakterystyczny breakoutowy wokal i ogromna dawka energii porwały publiczność do tańca i śpiewu.

as busko

Pierwszoplanową scenografią podczas wczorajszego koncertu był obraz przedstawiający Tadeusza Nalepę, namalowany przez buskiego artystę Jacka Szostaka, którego prace aktualnie możecie oglądać podczas wystawy „Buscy Artyści dla Buska” w Buskiej Galerii Sztuki Willa Polonia. To dodatkowo podkreśliło nostalgiczny charakter wydarzenia i dodało mu wyjątkowego klimatu.

Koncert Old Breakout w Buskim Samorządowym Centrum Kultury był prawdziwym świętem muzyki. Było nostalgicznie, ale i bardzo energicznie. Dziękujemy za te niezapomniane wrażenia!

koncert old breakout
źródło: BSCK

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

źródło: BSCK

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE