Halo Busko 9 Lokalne 9 Koncert Non Smokers przy Tężni w Busku-Zdroju zainaugurował Maj z Belonem

Koncert Non Smokers przy Tężni w Busku-Zdroju zainaugurował Maj z Belonem

utworzone przez | maj 13, 2024 | Lokalne

Koncert Non Smokers w Busku-Zdroju zainaugurował wydarzenia z cyklu „Maj z Belonem”

10 maja w Busku-Zdroju w ramach wydarzenia „Maj z Belonem” odbył się koncert zespołu Non Smokers. Koncert, który zgromadził tłumy słuchaczy przy Domu Zdrojowym przy buskiej Tężni w Parku Zdrojowym, był prawdziwą ucztą dla miłośników dobrej muzyki.

Już od samego początku Non Smokers, rozgrzewali publiczność znanymi i lubianymi utworami. Ich energetyczne występy, pełne świetnej muzyki, humoru i interakcji z publiką, sprawiły, że nikt nie mógł stać obojętnie.

Busko 2 1

Koncert Non Smokers był prawdziwym sukcesem i godnym inauguracją „Maja z Belonem”. To wydarzenie, dofinansowane przez organizację Moc Ponidzia oraz Starostwo Powiatowe w Busku-Zdroju, z pewnością na długo pozostanie w pamięci mieszkańców i turystów.

„Maj z Belonem” to cykl imprez kulturalnych organizowanych w Busku-Zdroju w hołdzie dla Wojtka Belona, jednego z najsłynniejszych polskich muzyków. W programie wydarzenia znalazły się m.in. koncerty, wystawy, warsztaty i spotkania autorskie. To doskonała okazja, aby nie tylko posłuchać dobrej muzyki, ale także poznać bliżej twórczość Wojtka Belona i jego wpływ na polską scenę muzyczną.

Zachęcamy do śledzenia dalszych wydarzeń w ramach „Maja z Belonem” i do udziału w kolejnych koncertach. Dodatkowo przypominamy o 16. Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki im. Wojtka Belona, który odbędzie się w Busku-Zdroju.

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE