reklama wtarget gora 1
Halo Busko 9 Lokalne 9 Relacja z koncertu Marcina Walasa „Na jawie jak we śnie” w Busku-Zdroju [VIDEO]

Relacja z koncertu Marcina Walasa „Na jawie jak we śnie” w Busku-Zdroju [VIDEO]

utworzone przez | lut 26, 2024 | Lokalne

Koncert Marcin Walasa “Na jawie jak we śnie” w Domu Zdrojowym w Busku-Zdroju

23 lutego o godzinie 18:30 w Domu Zdrojowym przy Tężni w Busku-Zdroju odbył się wcześniej zapowiadany koncert Marcina Walasa „Na jawie jak we śnie”.

W pięknej scenerii Domu Zdrojowego, otoczonego zielonym parkiem, uczestnicy mogli zanurzyć się w dźwiękach saksofonu i odprężyć się po intensywnym dniu.

Busko 2 1

Relacja z koncertu Marcina Walasa w Busku-Zdroju

 

Marcin Walas, saksofonista, zaprezentował swoje improwizacje, które przenosiły słuchaczy na wyższy poziom spokoju i wewnętrznej harmonii. Jego gra była pełna emocji, a dźwięki saksofonu wypełniały przestrzeń, tworząc magiczną atmosferę.

Warto podkreślić, że koncert “Na jawie jak we śnie” nie tylko dostarczył chwil relaksu, ale także miał głębsze przesłanie. Program rekreacyjny, którego częścią był ten koncert, miał na celu wsparcie uczestników w efektywnym radzeniu sobie ze stresem i napięciem codziennego życia. Muzyka, jako uniwersalny język, może być doskonałym narzędziem do osiągnięcia tego celu.

Dla tych, którzy tego dnia nie mogli być obecni, warto śledzić przyszłe wydarzenia artysty. Marcin Walas kontynuuje swoje muzyczne podróże, a każdy koncert to wyjątkowa okazja do odkrywania nowych dźwięków i doznań.

Zobaczcie relację z tego wydarzenia!

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE