Koncert Katarzyny Groniec w Buskim Samorządowym Centrum Kultury

utworzone przez | lis 24, 2023 | Lokalne

Koncert Katarzyny Groniec w Buskim Samorządowym Centrum Kultury

Już w jutro, 25 listopada 2023 na deskach Buskiego Samorządowego Centrum Kultury pojawi się niezwykła artystka – Katarzyna Groniec! Ta utalentowana wokalistka i aktorka musicalowa zaprezentuje fragmenty ze swojego najnowszego albumu zatytułowanego „Konstelacje” oraz zainauguruje promocję swojej książki o tytule „Kundle”.

Katarzyna Groniec – koncert wyjątkowej artystki w Busku-Zdroju

W kwietniu 2008 roku Katarzyna Groniec uhonorowana została dyplomem mistrzostwa im. Aleksandra Bardiniego za wybitne osiągnięcia w dziedzinie piosenki aktorskiej. Jest niezapomnianą postacią na polskiej scenie muzycznej, zdolną przenieść słuchaczy w fascynujący świat za pomocą swojego wyjątkowego głosu i scenicznego wdzięku. Czasami nawet cały zespół teatralny nie dorównuje emocjom, które potrafi ona przekazać swoją interpretacją.

Występy Katarzyny Groniec to prawdziwe spektakle, gdzie widzowie od samego początku doświadczają realistyczności opowiadanych historii. Jej zdolność do poruszania publiczności jest niezwykła, a towarzyszący jej muzycy doskonale dozują emocje, tworząc niepowtarzalny klimat.

Bilety na koncert Katarzyny Groniec w Buskim Samorządowym Centrum Kultury

Bilety, w cenie 99 zł, dostępne są w kasie BSCK oraz online na stronie biletyna.pl. Nie przegap okazji, by doświadczyć niezapomnianego wieczoru w towarzystwie Katarzyny Groniec!

katarzyna groniec w buskim samorządowym centrum kultury

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE