sklep wielobranzowy as 1

Koncert Iwony Węgrowskiej w Busku-Zdroju – Muzyczna Tężnia Jazz Park [VIDEO]

utworzone przez | gru 11, 2023

#TĘŻNIABUSKO zaprasza na koncert Iwony Węgrowskiej w Busku-Zdroju

15 grudnia o godzinie 18:30 Dom Zdrojowy przy Tężni zamieni się w miejsce ciekawego koncertu! Na scenie pojawi się – Iwona Węgrowska, by dostarczyć swoim fanom dawkę emocji i niezapomnianych przeżyć muzycznych.

Iwona Węgrowska w Busku-Zdroju – kim jest artystka?

Iwona Węgrowska to polska piosenkarka, autorka tekstów i celebrytka. Urodziła się 17 maja 1982 roku w Żorach. W latach 2004–2007 była wokalistką zespołu Abracadabra, z którym nagrała dwa albumy studyjne: Abra! i Czekam na miłość. Od 2008 roku występuje jako artystka solowa.

W swojej karierze Węgrowska wydała dwa albumy solowe: Iwona Węgrowska (2008) i Dzielna (2010). Oprócz tego nagrała kilkanaście singli, w tym takie przeboje jak „4 lata”, „Tylko mnie kochaj”, „Jesteś moim życiem” czy „Nie jestem taka jak inne”.

Węgrowska jest znana z charakterystycznego, mocnego głosu i energicznych występów scenicznych. Jest także aktywna w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym i zawodowym.

Węgrowska jest również znana z burzliwego życia osobistego. Była dwukrotnie zamężna, a jej relacje z partnerami często były szeroko komentowane w mediach. W 2022 roku urodziła córkę Lilię.

Bilety na koncert Iwony Węgrowskiej w Busku-Zdroju

Bilety na koncert Iwony Węgrowskiej w cenie 10 złotych są już dostępne, dlatego warto się pospieszyć, by mieć pewność udziału w tym muzycznym wydarzeniu. Bądźcie gotowi na niezapomnianą podróż dźwiękową w towarzystwie – Iwony Węgrowskiej. Niech 15 grudnia o godzinie 18:30 stanie się datą, która na długo zapadnie w waszej muzycznej pamięci!

Zobaczcie zaproszenie na to wydarzenie!

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE