sklep wielobranzowy as 1

Kolędowanie członków Warsztatów Terapii Zajęciowej z uczniami Szkoły Podstawowej Nr 3 w Busku-Zdroju [VIDEO]

utworzone przez | gru 27, 2023 | Lokalne

Wspólne kolędowanie członków Warsztatów Terapii Zajęciowej w Busku-Zdroju z uczniami Szkoły Podstwawowej Nr 3 w Busku-Zdroju 

18 grudnia 2023 roku w Szkole Podstawowej Nr 3 w Busku-Zdroju odbyło się tradycyjne kolędowanie z udziałem członków Warsztatów Terapii Zajęciowej.

Spotkanie rozpoczęło się ciepłym powitaniem oraz występem klasy 3c i 1b. Następnie uczestnicy WTZ zaprezentowali przygotowane przez siebie kolędy, do których wszyscy chętnie dołączyli.

Po występach przyszedł czas na tradycyjne łamanie się opłatkiem oraz poczęstunek. Kolędowanie przebiegło w atmosferze ciepła i przyjaźni. Zakończyło się przekazaniem sobie prezentów. Członkowie Warsztatów Terapii Zajęciowej w Busku-Zdroju przygotowali świąteczne pamiątki, a uczniowe SP3 w Busku-Zdroju dla nich, wszystko własnoręcznie.

„To dla nas bardzo ważne, że możemy wspólnie spędzić ten czas. To okazja do poznania się i nawiązania nowych przyjaźni” – mówi pani Ania, nauczycielka w Szkole Podstawowej Nr 3 w Busku-Zdroju. „Kolędowanie to też dla nas okazja do przekazania naszej radości z nadchodzących świąt” – dodaje.

Współpraca szkoły z Warsztatami Terapii Zajęciowej trwa od 2014 roku. Jest to przykład tego, jak można budować mosty między różnymi środowiskami i integrować osoby z niepełnosprawnościami.

WIADOMOŚCI LOKALNE

Senioralia 2024 w Busku-Zdroju – pogoda nie popsuła planów seniorów (VIDEO)

Senioralia 2024 w Busku-Zdroju – pogoda nie popsuła planów seniorów (VIDEO)

13 czerwca 2024 roku w Parku Zdrojowym w Busku-Zdroju odbyła się kolejna edycja Senioraliów – wydarzenia dedykowanego seniorom z całego województwa świętokrzyskiego. To wyjątkowe święto, organizowane w ramach Rządowego Programu Wieloletniego „Senior+” na lata 2021-2025, przyciągnęło liczne grono uczestników.

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE