Halo Busko 9 Lokalne 9 Podwieczorek z Gwiazdą – Katarzyna Żak w Busku-Zdroju

Podwieczorek z Gwiazdą – Katarzyna Żak w Busku-Zdroju

utworzone przez | kwi 12, 2024 | Lokalne

Podwieczorek z Gwiazdą w Buskim Samorządowym Centrum Kultury – Katarzyna Żak w Busku-Zdroju

W dniu 10 kwietnia w Buskim Samorządowym Centrum Kultury (BSCK) odbyło się wydarzenie z cyklu “Podwieczorek z Gwiazdą”, które zapowiadaliśmy tutaj. Tym razem gościem specjalnym była niezwykle utalentowana artystka – Katarzyna Żak.

Katarzyna Żak to postać nieprzeciętna, która spełnia się zarówno na scenie teatralnej, jak i w filmie oraz telewizji. W trakcie spotkania w BSCK opowiadała o swojej pracy aktorskiej i muzycznej, a wszystko to przeplatane było piosenkami wykonanymi przez nią samą. Jej głos, wdzięk i pasja dostarczyły widzom głębokich przeżyć.

Busko 2 1

Największą popularność przyniosły jej role Aliny Krawczyk w “Miodowych latach” oraz Solejukowej w “Ranczu”. Jednak to tylko część jej wszechstronnego dorobku artystycznego. Katarzyna Żak jest również cenioną wokalistką, a jej nagrania płytowe, takie jak “Młynarski jazz”, “Bardzo przyjemnie jest żyć” czy “Miłosna Osiecka”, zachwycają słuchaczy.

katarzyna zak w busku zdroju

Zobacz relację z poprzedniego wydarzenia z cyklu „Podwieczorek z Gwiazdą” w którym mieliśmy okazję porozmawiać z Arturem Barcisiem.

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

źródło: BSCK

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE