kregielnia chicago gora reklama
Halo Busko 9 Lokalne 9 Karpiowe łowisko sportowe Big Fish Lake, nowy partner naszego katalogu firm i obiektów – miejsce, w którym pobijesz wędkarskie rekordy [VIDEO]

Karpiowe łowisko sportowe Big Fish Lake, nowy partner naszego katalogu firm i obiektów – miejsce, w którym pobijesz wędkarskie rekordy [VIDEO]

utworzone przez | lut 9, 2024 | Lokalne

Karpiowe łowisko sportowe Big Fish Lake – nowy partner naszego katalogu firm i obiektów. Idealne miejsce dla fanów wędkarstwa!

 

Miło nam poinformować, że do naszego katalogu obiektów dołączył nowy partner – karpiowe łowisko sportowe Big Fish Lake.

Łowisko to znajduje się w Bosowicach. Powstało z pasji do wędkarstwa. Możemy tu spotkać głównie takie gatunki ryb jak karp, amur, szczupak czy sandacz. Największy złowiony tutaj karp ważył 19,4 kg, a amur 24,8 kg. Regularne zarybianie dużymi okazami powoduje, że towarzyszy nam dreszczyk emocji i stajemy się żądni pobicia rekordu. Jest to idealne miejsce dla fanatyków wędkarstwa, którzy pragną spędzić czas w pięknych okolicznościach dzikiej natury i zmierzyć się z okazami wspaniałych ryb!

Na karpiowym łowisku sportowym Big Fish Lake czeka na nas wiele udogodnień, a są nimi m.in.: bezpłatne przydatne wyposażenie podczas wykupu dostępu do łowiska (mata, podbierak i worek karpiowy), dyskretnie doprowadzony prąd do każdego ze stanowisk, sporo miejsca na rozłożenie swojego sprzętu lub rozbicie namiotu czy możliwość wynajęcia łódki, z której łowienie zmienia się o 180 stopni.

reklama burger paka

To miejsce, w którym nie tylko zagorzali wędkarze, lecz także nowicjusze poczują się komfortowo. Zapraszamy do odwiedzenia karpiowego łowiska sportowego Big Fish Lake i próby podjęcia się pobicia rekordu niedaleko Buska-Zdroju!
Rezerwacji miejsc możecie dokonać bezpośrednio na stronie internetowej www.lowiskobigfishlake.pl.

Chcesz dołączyć do naszego katalogu firm i obiektów i wypromować swoją firmę? Skontaktuj się z nami, płynie z tego wiele korzyści!

/materiał sponsorowany/

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE