ARTYKUŁ

Odkryj tajemnice jakie kryją gwiazdy z Karolem Wójcickim w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury!

utworzone przez | lis 26, 2023 | Lokalne

Karol Wójcicki w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury – spotkanie z głową w gwiazdach

W dniu 19 grudnia 2023 roku o godzinie 17:30 Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury stanie się miejscem niezwykłego spotkania z gwiazdami. Tego wieczoru miłośnicy nieba i astronomii będą mieli okazję uczestniczyć w fascynującym wieczorze autorskim z Karolem Wójcickim.

Karol Wójcicki, znany pasjonat nocnego nieba, popularyzator astronomii, dziennikarz naukowy i prezenter telewizyjny, zaprezentuje swoje unikalne spojrzenie na kosmos. Karol to nie tylko znakomity znawca gwiazd, ale również twórca największego w Polsce astronomicznego fanpage’a o nazwie „Z głową w gwiazdach” na Facebooku. Jego pasja do gwiazd i zdolność przekazywania wiedzy z zakresu astronomii zyskały szerokie uznanie wśród miłośników tego fascynującego obszaru nauki.

Wieczór autorski z Karolem Wójcickim będzie niezwykłym doświadczeniem dla wszystkich, którzy zainteresowani są tajemnicami nieba. Podczas spotkania, Karol podzieli się nie tylko swoją wiedzą, ale także fascynującymi opowieściami oraz ciekawostkami dotyczącymi astronomicznych odkryć.

Bilety na wieczór z Karolem Wójcickim w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury

Warto zaznaczyć, że ilość miejsc na to wyjątkowe spotkanie jest ograniczona, dlatego wszyscy zainteresowani uczestnictwem w wieczorze z gwiazdami powinni zarezerwować swoje miejsce wcześniej. Wejściówki będą dostępne wkrótce w kasie Pińczowskiego Samorządowego Centrum Kultury.

Niech 19 grudnia stanie się datą, kiedy mieszkańcy naszego regionu będą mieli okazję odkryć tajemnice kosmosu razem z Karolem Wójcickim. To wydarzenie z pewnością zapisze się w historii lokalnej społeczności jako niezapomniana podróż po niebiańskich przestrzeniach.

karol wójcicki w pińczowskim samorządowym centrum kultury

Źródło: Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE