reklama wtarget gora 1

Kabaret Smile już wkrótce w Busku-Zdroju! Artyści przygotowali specjalny prezent na swoje 20-lecie!

utworzone przez | lis 30, 2023 | Lokalne

Kabaret Smile w Busku-Zdroju

15 grudnia mieszkańcy i goście Buska-Zdroju będą mieli niepowtarzalną okazję uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu. Kabaret Smile, już od dwóch dekad rozśmiesza publiczność, tym razem przygotowuje coś zupełnie nowego – spektakl zatytułowany „NOWY”. Z tej okazji artyści postanowili obdarować swoich fanów nową dawką śmiechu, nowymi postaciami i nowymi pomysłami.

Nowy wymiar spektaklu – Kabaret Smile w Busku-Zdroju

„NOWY” to premierowy spektakl kabaretowy, który obiecuje przynieść publiczności nowy wymiar rozrywki. Podczas dwóch spektakularnych wystąpień, które odbędą się 15 grudnia 2023 roku w Buskim Samorządowym Centrum Kultury przy Al. Mickiewicza 22, widzowie będą mieli okazję zanurzyć się w niezwykłym świecie humoru i absurdalnych sytuacji.

Artyści obiecuje nowe, świeże skecze, których długo nie zobaczymy nigdzie indziej. „Tego jeszcze polska scena nie widziała!” – zapewniają organizatorzy.

20-lecie kabaretu Smile – świętuj z kabretem w Busku-Zdroju

Jubileusz to wyjątkowy czas, a dla Kabaretu Smile to już dwie dekady pełne humoru, śmiechu i niezapomnianych wystąpień. Publiczność ma okazję świętować razem z artystami, a ci obiecują ponad dwie godziny doskonałej zabawy.

W prapremierowych spektaklach Kabaretu Smile udział wzięli już pierwsi szczęśliwi widzowie, którzy podzielili się swoimi entuzjastycznymi opiniami.

Maciej: „PE – TAR – DA!!! Warto dać każdy pieniądz żeby na te dwie godzinki zapomnieć o smutkach i pięknie się pośmiać…”

Lwica23: „Było super. Już dawno się tak nie ubawiliśmy. Żarty na inteligentnym poziomie. Szczerze to myślałam że mi już ten banan na twarzy zostanie na zawsze ;-)”

15 grudnia w Buskim Samorządowym Centrum Kultury – przygotuj się na dawkę ogromną dawkę śmiechu

Spektakle odbędą się 15 grudnia 2023 roku w Buskim Samorządowym Centrum Kultury przy Al. Mickiewicza 22 o godzinie 17:00 i 20:00. Bilety są już dostępne, a wszelkie szczegóły dotyczące zakupu można znaleźć na oficjalnej stronie wydarzenia: oficjalne wydarzenie

Organizatorzy zachęcają do kontaktu pod numerem telefonu 883 133 688 w razie dodatkowych pytań.

Niech to będzie wieczór pełen śmiechu, radości i niespodzianek! Kabaret Smile zaprasza na wyjątkowe jubileuszowe występy, które na pewno zaskoczą i rozbawią każdego widza. Tylko na żywo – już niebawem w Busku-Zdroju!

kabaret smile w busku-zdroju

/Artykuł sponsorowany/

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE