sklep wielobranzowy as 1

Jarmark Bożonarodzeniowy 2023 w Busku-Zdroju – relacja z wydarzenia [VIDEO]

utworzone przez | gru 18, 2023

Jarmark Bożonarodzeniowy 2023 w Busku-Zdroju 

W ostatnią sobotę, 16 grudnia 2023 roku, Plac Zwycięstwa w Busku-Zdroju zamienił się w magiczny Bożonarodzeniowy Jarmark. Od godziny 9:00 do 14:00 mieszkańcy miasta i okolic mieli okazję zanurzyć się w atmosferę świątecznej radości, szukając wyjątkowych prezentów czy ozdób oraz delektując się aromatami świątecznych potraw. Buski Rynek, otulony setkami ozdób, stał się sercem świątecznej magii. 

Stoiska pełne różnorodności podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego 2023 w Busku-Zdroju 

Stoiska ustawione wzdłuż placu oferowały szeroki wybór prezentów, rękodzieła, ozdób choinkowych, a także pysznych świątecznych smakołyków. Artyści i rzemieślnicy prezentowali swoje unikatowe prace, które idealnie nadawały się na prezenty dla bliskich. Wśród dostępnych produktów można było znaleźć piękne ręcznie wykonane ozdoby w świątecznym klimacie. Jednak prawdziwą ucztą dla zmysłów była kulinarna oferta jarmarku przygotowana przez Koła Gospodyń Wiejskich. Stoiska tętniły życiem, a zapachy tradycyjnych potraw Bożonarodzeniowych unosiły się w powietrzu. 

Przedstawienia lokalnej młodzieży podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego w Busku-Zdroju

Nie tylko zakupy i jedzenie były atrakcjami jarmarku, swój występ przed odwiedzającymi przedstawił Chór Szkoły Muzycznej I stopnia im. Krzysztofa Pendereckiego w Busku-Zdroju. Ich wyjątkowe wykonanie kolęd i świątecznych utworów wprowadziło wszystkich w magię świąt.

Całe wydarzenie zakończyło się o godzinie 14:00, ale atmosfera świątecznej radości na pewno pozostanie w sercach mieszkańców Buska-Zdroju. 

Zobaczcie relację z tego wydarzenia!

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE