Halo Busko 9 Lokalne 9 Wiosna Kultury rozkwitła w Pińczowie!

Wiosna Kultury rozkwitła w Pińczowie!

utworzone przez | kwi 7, 2024 | Lokalne

Otwarcie IV Przeglądu Sztuki Nieprofesjonalnej „Wiosna Kultury” w PSCK

5 kwietnia w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury odbyło się otwarcie IV Przeglądu Sztuki Nieprofesjonalnej „Wiosna Kultury”. To wydarzenie zgromadziło 36 autorów, którzy zaprezentowali kilkadziesiąt prac w różnych technikach, m.in. rzeźbie, malarstwie, rękodziele i fotografii.

Busko 2 1

Wystawa „Wiosna Kultury” to prawdziwa uczta dla miłośników sztuki. Niezwykłe prace mieszkańców stworzyły magiczną atmosferę.

„Nie ma dla nas większej radości, gdy swoje artystyczne 'ja’ wyrażają sami mieszkańcy. Gdy dzielą się swoją twórczością z innymi, gdy uczą się od siebie nawzajem. Na styku takich inicjatyw dzieje się magia i magią jest dla nas wystawa IV Przeglądu Sztuki Nieprofesjonalnej 'Wiosna Kultury'” – piszą organizatorzy z PSCK.

IV Przeglad Sztuki Nieprofesjonalnej Wiosna Kultury 1

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

źródło: PSCK

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE