Uczniowie ZSTIO im. Kazimierza Wielkiego odwiedzili Hotel Słoneczny Zdrój w Busku-Zdroju [FILM]

utworzone przez | lis 9, 2023 | Lokalne

Klasa hotelarska ZSTIO im. Kazimierza Wielkiego odwiedziła Hotel Słoneczy Zdrój w Busku-Zdroju.

Ostatnio Hotel Słoneczny Zdrój w Busku-Zdroju miał przyjemność gościć klasę hotelarską z buskiej Budowlanki prowadzoną przez Pana Wojciecha Farysia, otwierając swoje drzwi dla przyszłych profesjonalistów z branży hotelarskiej. Ta wizyta nie tylko dostarczyła uczniom praktycznej wiedzy, ale także pozwoliła im na wgląd w funkcjonowanie renomowanego obiektu hotelowego.

Uczniowie mieli możliwość zobaczyć jak wygląda czterogwiazdkowy Hotel Słoneczny Zdrój w Busku-Zdroju.

Hotele czterogwiazdkowe mają określone standardy i wymagania, aby zapewnić wysoki poziom obsługi i komfortu dla swoich gości. Głównym celem wizyty pierwszaków, było pokazanie im jak wygląda hotel oraz jakie aspekty wpływają  na uzyskanie czterech gwiazdek. Podczas zajęć uczniowie mogli zobaczyć czym różnią się poszczególne pokoje, jakie jest ich wyposażenie oraz uzyskać informacje na temat czynności, które muszą być wykonane w codziennym dniu hotelu podczas pobytu gościa.

Praktyczne zajęcia w hotelu Słoneczny Zdrój w Busku-Zdroju cenną lekcją dla absolwentów szkół hotelarskich.

Warto wspomnieć o udziale Emilii Łukasik w tym wydarzeniu – absolwentka buskiej Budowlanki na zaproszenie swojego nauczyciela towarzyszyła pierwszoklastom w zajęciach, przekazując im cenne informacje na temat rozwoju kariery po ukończeniu Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Kazimierza Wielkiego w Busku-Zdroju. Udział Emilii pokazuje, że szkoła dąży do utrzymywania dobrych relacji także po zakończeniu edukacji ucznia.

Zapraszamy do zobaczenia relacji z tego wydarzenia!

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE