reklama wtarget gora 1
Halo Busko 9 Lokalne 9 Grzegorz Duda odwiedził uczniów SOSW w Busku-Zdroju [VIDEO]

Grzegorz Duda odwiedził uczniów SOSW w Busku-Zdroju [VIDEO]

utworzone przez | sty 19, 2024 | Lokalne

Kierowca wyścigowy i prezenter telewizyjny Grzegorz Duda odwiedził uczniów SOSW w Busku-Zdroju

 

W dniu 18 stycznia 2024 roku SOSW w Busku Zdroju odwiedził Grzegorz Duda, kierowca wyścigowy oraz prezenter telewizyjny z TVN Turbo. Wizyta ta była dla uczniów okazją do spotkania z prawdziwym pasjonatem motoryzacji i zdobycia cennych informacji na temat tej dziedziny.

Grzegorz Duda w fascynujący sposób opowiadał o swojej miłości do samochodów. Wprowadził uczniów w tajniki motoryzacji, omawiając m.in. budowę samochodów, zasady ich działania, a także historię motoryzacji. Uczniowie z zainteresowaniem słuchali opowieści prezentera, a także zadawali mu pytania.

palac w konarach reklama

W wydarzeniu wzięli udział partnerzy SOSW w Busku-Zdroju

Oprócz Grzegorza Dudy w spotkaniu wzięli udział również przedstawiciele pracodawców i partnerów SOSW w Busku Zdroju. Współpraca z nimi zawsze stanowi solidne wsparcie dla uczniów ośrodka. Dzięki niej młodzież może skorzystać z praktyk zawodowych, otrzymując jednocześnie wsparcie finansowe do projektów, które wzbogacają ich wiedzę.

Spotkanie zakończyło się wspólnymi fotografiami. Było to inspirujące i edukacyjne wydarzenie, które z pewnością zapadnie w pamięci uczniom SOSW w Busku Zdroju.

sosw w busku-zdroju grzegorz duda

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE