Halo Busko 9 Lokalne 9 Sala bankietowa Garden Villa nowy partner naszego katalogu firm i obiektów – wesela, komunie, studniówki i imprezy okolicznościowe

Sala bankietowa Garden Villa nowy partner naszego katalogu firm i obiektów – wesela, komunie, studniówki i imprezy okolicznościowe

utworzone przez | maj 29, 2024 | Lokalne

Sala bankietowa Garden Villa – nowy partner naszego katalogu firm i obiektów.

Z przyjemnością informujemy, że do katalogu firm portalu Halo Busko dołączyła Sala bankietowa Garden Villa – idealne miejsce na wesele, komunię, studniówkę lub imprezę okolicznościową, mieszcząca się w Skorzowie.

Marzy Ci się niezapomniane wesele, komunia, studniówka lub inna impreza okolicznościowa? Sala Weselna Garden VillaZajazd Panama to idealne miejsca do organizacji takich uroczystości!

Eleganckie i dopracowane wnętrza, inspirowane najnowszymi trendami eventowymi, stworzą wyjątkową atmosferę dla Twojego wydarzenia. Profesjonalna obsługa i doświadczony zespół zadbają o każdy szczegół, aby Twój event był perfekcyjnie zrealizowany.

restauracja gosciniec zamek derslawa

Sala Weselna Garden Villakomfort i rozrywka dla Twoich gości!

Dla wygody gości Sala Weselna Garden Villa oferuje komfortowe pokoje hotelowe, a bogate menu skomponowane z najwyższej jakości produktów zaspokoi gusta nawet najbardziej wymagających podniebień. Dodatkowo, ogród z altaną i grillem, plac zabaw dla dzieci oraz strefa chillout uświetnią każdą imprezę.

Garden Villa to nie tylko miejsce na imprezę, ale również gwarancja, że Twój event będzie wyjątkowy i niezapomniany. Skontaktuj się z Garden Villa pod numerem telefonu +48 513 139 980 i zorganizuj wymarzone przyjęcie!

Sala Weselna Garden Villa – Twój idealny partner w organizacji wyjątkowych wydarzeń!

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

/artykuł sponsorowany/

WIADOMOŚCI LOKALNE

Senioralia 2024 w Busku-Zdroju – pogoda nie popsuła planów seniorów (VIDEO)

Senioralia 2024 w Busku-Zdroju – pogoda nie popsuła planów seniorów (VIDEO)

13 czerwca 2024 roku w Parku Zdrojowym w Busku-Zdroju odbyła się kolejna edycja Senioraliów – wydarzenia dedykowanego seniorom z całego województwa świętokrzyskiego. To wyjątkowe święto, organizowane w ramach Rządowego Programu Wieloletniego „Senior+” na lata 2021-2025, przyciągnęło liczne grono uczestników.

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE