sklep wielobranzowy as 1
Halo Busko 9 Lokalne 9 Relacja ze spotkania dotyczącego funduszy europejskich dla rozwoju regionu świętokrzyskiego [VIDEO]

Relacja ze spotkania dotyczącego funduszy europejskich dla rozwoju regionu świętokrzyskiego [VIDEO]

utworzone przez | lut 28, 2024 | Lokalne

26 marca w Busku-Zdroju odbyło się spotkanie dotyczące Funduszy Europejskich

 

W poniedziałek 26 marca w Buskim Samorządowym Centrum Kultury, odbyło się spotkanie dotyczące Funduszy Europejskich, które zapowiadaliśmy tutaj.

Warsztaty cieszyły się dużym zainteresowaniem zarówno wśród pracodawców, jak i przedstawicieli organizacji pozarządowych z gminy Busko-Zdrój. Uczestnicy mieli okazję zapoznać się z najważniejszymi zasadami tworzenia projektów oraz wykorzystaniem generatora wniosków SOWA EFS.

hotel zamek derslawa

Podczas warsztatów uczestnicy mieli również możliwość zadawania pytań i rozwiewania wątpliwości. Spotkanie było doskonałą okazją do zdobycia wiedzy na temat Funduszy Europejskich oraz nawiązania kontaktów z innymi beneficjentami programu.

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE