Halo Busko 9 Lokalne 9 Grupa z Buska-Zdroju wygrywa w Finale Regionalny Spice Gears Academy Świętokrzyskie

Grupa z Buska-Zdroju wygrywa w Finale Regionalny Spice Gears Academy Świętokrzyskie

utworzone przez | cze 25, 2024 | Lokalne

Pierwszy Finał Regionalny Spice Gears Academy Świętokrzyskie – Sukces Młodych Wynalazców z Buska-Zdroju!

W miniony weekend odbył się Pierwszy Finał Regionalny Spice Gears Academy Świętokrzyskie. Wydarzenie miało miejsce w I Liceum Ogólnokształcącym im. S. Żeromskiego w Kielcach, a udział w nim wzięły drużyny z całego województwa świętokrzyskiego.

Emocje, radość i dobra zabawa towarzyszyły młodym wynalazcom podczas zmagań w dwóch kategoriach wiekowych: 6-8 lat oraz 9-16 lat. Uczestnicy prezentowali swoje innowacyjne pomysły i prototypy przed komisją jurorską, która oceniała ich kreatywność, pomysłowość i wartość merytoryczną projektów.

Poziom konkurencji był wysoki, a wszystkie drużyny zaprezentowały się znakomicie. Jury miało twardy orzech do zgryzienia, ale ostatecznie wyłoniono zwycięzców.

palac w konarach reklama

Finał Regionalny Spice Gears Academy Świętokrzyskie – ROSALEBU z Buska-Zdroju zwycięża i awansuje do finałów ogólnopolskich!

W kategorii „Wizjonerzy” (9-16 lat) pierwsze miejsce zajęła drużyna ROSALEBU z Spice Gears Academy Buska-Zdroju! To ogromny sukces dla młodych wynalazców, tym bardziej, że oddział działa niespełna rok. Opiekunką drużyny jest pani Klaudia Koźbiał, której gratulujemy za zaangażowanie i owocną pracę z młodzieżą.

Oprócz ROSALEBU, awans na Finały ogólnopolskie uzyskały:

  • MOCARNE BOBOTY z Kielc

W kategorii „Twórcy” (6-8 lat) zwycięstwo wywalczyła drużyna Ostrowieckie Spaisy z Ostrowca Świętokrzyskiego. Ponadto awans na Finały ogólnopolskie uzyskały:

  • Drużyna na medal ze Skarżyska-Kamiennej
  • Diamentowa drużyna ze Skarżyska-Kamiennej

Finały ogólnopolskie Spice Gears Academy, odbędą się we wrześniu.

Wszystkim uczestnikom finału serdecznie gratulujemy udziału i życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu swoich pasji wynalazczych!

Pierwszy Finał Regionalny Spice Gears Academy Świętokrzyskie był niewątpliwie dużym wydarzeniem dla wszystkich miłośników nauki i techniki. Młodzi wynalazcy mieli okazję zaprezentować swoje talenty szerszej publiczności, a także zainspirować innych do rozwijania swoich pasji.

Jesteśmy przekonani, że tegoroczni finaliści to przyszłość polskiej nauki i wynalazczości. Czekamy z niecierpliwością na ich dalsze sukcesy!

Finał Regionalny Spice Gears Academy Świętokrzyskie
Finał Regionalny Spice Gears Academy Świętokrzyskie – ROSELABU
Finał Regionalny Spice Gears Academy Świętokrzyskie - ROSELABU
Finał Regionalny Spice Gears Academy Świętokrzyskie – ROSELABU
Finał Regionalny Spice Gears Academy Świętokrzyskie
Finał Regionalny Spice Gears Academy Świętokrzyskie

Źródło: Spice Gears Academy Świętokrzyskie

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE