Zobaczcie zwiastun rozmowy z Filipem Zarębą – twórcą Cyrkonii. Ruszamy z nową serią filmów z ciekawymi osobami z naszego regionu! [VIDEO]

utworzone przez | lis 12, 2023 | Lokalne

Ruszamy z nową serią filmów z ciekawymi osobami z naszego regionu.

Pragniemy Was poinformować, że rozpoczynamy nową serię filmów, w których będziemy rozmawiać z ciekawymi osobami z okolic Buska-Zdroju. Chcemy przybliżyć Wam sylwetki ludzi, którzy nie tylko wnoszą istotny wkład w rozwój społeczności lokalnej, ale również posiadają niezwykłe historie, pasje i doświadczenia życiowe.

Rozmowa z Filipem Zarębą – twórcą filmu Cyrkonia.

Pierwszym z bohaterów naszych nagrań będzie Filip Zaręba – twórca filmu Cyrkonia. Filip to bardzo ciekawa postać, mieszkaniec naszego miasta, który na co dzień studiuje na Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie. Filip w rozmowie z nami opowie czym tak naprawdę jest Cyrkonia, opowie o odtwórcach ról w filmie oraz swoich planach na przyszłość.

Zwiastun rozmowy z Filipem dostępny już dziś! W środę o godzinie 19:00 zobaczycie premierę pierwszego odcinka.

Już teraz możecie obejrzeć zwiastun pierwszego odcinka, w którym mieliśmy przyjemność porozmawiać z Filipem. To tylko mały wycinek z nagrania, które zostanie opublikowane na naszej stronie internetowej w tą środę (15 listopada 2023) o godzinie 19:00.

Zapraszamy do oglądania!

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE