Film “Cyrkonia” buszczanina Filipa Zaręby, którego akcja dzieje się w naszym mieście, wkrótce pojawi się w kinach! Obejrzyjcie teaser!

utworzone przez | paź 20, 2023 | Lokalne

Film “Cyrkonia” buszczanina Filipa Zaręby, którego akcja dzieje się w naszym mieście wkrótce pojawi się w kinach!

Młody mieszkaniec Buska-Zdroju, student szkoły teatralnej, ponownie zebrał swoich przyjaciół i nakręcili pełnometrażowy film. Tym razem postawili sobie wyższy próg, pomimo praktycznie zerowego budżetu. Pierwszy zwiastun produkcji można obejrzeć w internecie.

W rolach głównych wystąpią: Mikołaj Żurek, Inga Chmurzyńska, Artur Pokładek, Natalia Raciborska, Kuba Marzec, Zuzanna Jabłońska oraz wiele innych aktorów i aktorek, których reżyser filmu nie chce zdradzać.

Kilka słów od reżysera:

Zobacz co działo się rok przed wydarzeniami z nowego zwariowanego filmu pełnometrażowego w reżyserii Filipa Zaręby, którego akcja dzieje się w całości w Busku-Zdroju, uzdrowiskowym miasteczku, w którym oddycha się najlepiej na świecie, jednak wszyscy tu po coś gnają na tyle zapalczywie, że ciężko im złapać oddech. Może w takim razie trzeba gnać jak najdalej stąd?? Dla głównego bohatera Igorka Z. na pewno to nie będzie takie łatwe.

Film będzie dostępny w wybranych kinach studyjnych oraz w internecie. Śledźcie nasz portal aby poznać datę premiery. Warto dodać, że film powstał bez żadnego dofinansowania z zewnątrz. Produkcja jest dziełem pasji młodych ludzi do kina.

Zapraszamy do obejrzenia oficjalnego teasera!

miejsce na reklame prostokat

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE