Halo Busko 9 Lokalne 9 Busko-Zdrój zamieniło się w kwiatową krainę – Festiwal Kwiatów 2024

Busko-Zdrój zamieniło się w kwiatową krainę – Festiwal Kwiatów 2024

utworzone przez | cze 12, 2024 | Lokalne

Festiwal Kwiatów 2024 w Busku-Zdroju – relacja z Wydarzenia

W dniach 7-9 czerwca 2024 roku Busko-Zdrój zamieniło się w prawdziwą kwiatową krainę dzięki Festiwalowi Kwiatów 2024. Wydarzenie przyciągnęło zarówno mieszkańców, jak i gości z całego regionu.

montessori reklama

Na uczestników czekały liczne atrakcje, w tym barwna parada kwiatów, koncerty na żywo oraz liczne kiermasze kwiatowe oferujące szeroki wybór roślin i kompozycji florystycznych. Dodatkowo, warsztaty rękodzieła przyciągnęły miłośników kreatywności, a medytacje z różą zapewniły chwilę relaksu.

Pokazy mody i tańca wprowadziły do festiwalu artystyczny element, a strefy tematyczne, takie jak herbaciana, malarska i dziergania, umożliwiły uczestnikom bliższe poznanie różnych form sztuki i rzemiosła.

warzywniak lobo

Wydarzenie odbyło się w malowniczym kompleksie Buskiej Tężni, podkreślając naturalne piękno okolicy. Festiwal Kwiatów nie tylko promował piękno natury, ale także integrował społeczność poprzez różnorodne aktywności dostępne dla wszystkich grup wiekowych.

Tegoroczny Festiwal Kwiatów okazał się wielkim sukcesem, zapełniając ulice Buska-Zdroju kolorami i radością uczestników. Mieszkańcy i goście miasta już teraz nie mogą doczekać się kolejnej edycji tego wyjątkowego wydarzenia.

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE