reklama wtarget gora 1
Halo Busko 9 Lokalne 9 Zobaczcie co da zaoferowania ma buska Tężnia podczas ferii zimowych. Ferie z Tężnią w Busku-Zdroju [VIDEO]

Zobaczcie co da zaoferowania ma buska Tężnia podczas ferii zimowych. Ferie z Tężnią w Busku-Zdroju [VIDEO]

utworzone przez | lut 6, 2024 | Lokalne

Ferie w Busku-Zdroju: Tężnia zaprasza na zimowe atrakcje!

 

Ferie zimowe to czas odpoczynku od nauki. W Busku-Zdroju na miłośników zimowego szaleństwa czeka wiele wydarzeń, a wśród nich szereg wydarzeń organizowanych przez #TĘŻNIABUSKO.

 

Bezpłatne lodowisko podczas ferii zimowych w Busku-Zdroju dla dzieci i młodzieży

 

Przez całe ferie lodowisko w tężni będzie otwarte od godziny 10:00 do 21:00. Dodatkowo wszystkie dzieci i młodzież za okazaniem legitymacji szkolnej mogą skorzystać z bezpłatnego wejścia do godziny 15:00. To doskonała okazja, aby poćwiczyć pobawić się na lodzie.

 

Wydarzenia dla dzieci i młodzieży organizowane przez buską tężnię

 

13 lutego o godzinie 16:00 odbędą się warsztaty „Zrób swoje puzzle”. To świetna propozycja dla miłośników kreatywnych zabaw. Podczas zajęć uczestnicy będą mieli okazję stworzyć własne puzzle.

reklama burger paka

14 lutego o godzinie 15:30 tężnia zaprasza na karaoke walentynkowe „Z miłości do muzyki”. To idealna okazja, aby wspólnie śpiewać i świętować Walentynki.

Dla miłośników odkrywania tajemnic okolicy, 14 lutego o godzinie 12:00 oraz 15 lutego o godzinie 11:00 odbędzie się gra terenowa „Poznaj swoją okolicę”. To doskonała zabawa dla wszystkich, która pozwoli poznać ciekawe zakątki Buska-Zdroju.

17 lutego o godzinie 17:00 odbędzie się rajd pieszy dla młodzieży połączony z ogniskiem na Karabosach. To świetna propozycja dla osób, które chcą aktywnie spędzić czas przy płomieniach ogniska.

20 lutego o godzinie 16:00 tężnia zaprasza na kalambury drużynowe. To doskonała zabawa dla grup przyjaciół, która zapewni mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy.

22 lutego o godzinie 16:00 odbędą się Warsztaty „Drzewo z mchu”.

Wszystkie szczegóły na temat tych wydarzeń znajdziecie w naszym kalendarzu wydarzeń.

Zapraszamy do udziału w zimowych atrakcjach w tężni w Busku-Zdroju!

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE