sklep wielobranzowy as 1
Halo Busko 9 Lokalne 9 Ferie z BOSIR – zobacz co przygotowano dla najmłodszych w naszym mieście!

Ferie z BOSIR – zobacz co przygotowano dla najmłodszych w naszym mieście!

utworzone przez | lut 9, 2024 | Lokalne

Aktywne ferie z BOSIR – sport, zabawa i integracja w Busku-Zdroju

 

Buski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza dzieci i młodzież na wydarzenia organizowane podczas ferii w Busku-Zdroj. Specjalnie przygotowany program pełen aktywności i rozrywek, który powstał aby umilić czas wolny i stworzyć niepowtarzalne wspomnienia. Zaplanowane zostały różnorodne zajęcia sportowe czy pokazy nurkowania. Przygotowane wydarzenia to nie tylko świetna okazja do aktywnego spędzenia wolnego czasu, ale także doskonała okazja do zawarcia nowych przyjaźni i integracji z rówieśnikami.

 

Wydarzenia podczas ferii z BOSIR wyglądają następująco:

 

W poniedziałki, środy i piątki w godzinach od 11:45 do 12:45 będą odbywać się zajęcia profilaktyki zdrowego kręgosłupa – “Joga dla dzieci”.

Od poniedziałku do piątku od 10:00 do 15:00 w kilku blokach godzinowych będą odbywać się zajęcia rozrywkowe dla dzieci – “Gry i zabawy ruchowe z elementami nauki pływania”.

W sobotę 17 lutego od 14:00 do 16:00 odbędą się darmowe pokazy nurkowania dla dzieci. (Zapisy na to wydarzenie pod numerem 41 243 63 23)

W każdy piątek, sobotę oraz niedzielę od godziny 17:00 do 19:00 będą miały miejsce bezpłatne zajęcia z animatorem sportowym na lodowisku “Biały Orlik”. Jest to świetna okazja do polepszenia swojej sprawności łyżwiarskiej ale także do dobrej zabawy!

BOSIR zadbało także o fanów rywalizacji. W czwartek 22 lutego odbędzie się turniej piłkarzyków stołowych, a dzień po nim – 23 lutego turniej bilardowy! Idealna szansa do zmierzenia się z przeciwnikami oraz poczucia dreszczyku emocji!

Busko 2 1

Dodatkowe udogodnienia dla dzieci i młodzieży podczas ferii

 

Warto dodać, że podczas ferii dzieci i młodzież mogą bezpłatnie korzystać z atrakcji Pływalni Miejskiej (tj. bilard i piłkarzyki stołowe) od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 12:00. Darmowe podczas ferii są także wejścia na pływalnie oraz lodowisko “Biały Orlik” od 10:00 do 15:00 dla osób posiadających aktualną legitymację szkolną).

O dokładniejszych informacjach dotyczących wydarzeń czy zapisach na nie dowiecie się w kasie Pływalni Miejskiej.

Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci i młodzież do wspólnego odkrywania fascynującego świata sportu, rekreacji i kultury podczas ferii w Busku-Zdroju. Niech te dni będą pełne emocji, nauki i dobrej zabawy!

Zobacz jakie wydarzenia nasze miasto dodatkowo przygotowało dla dzieci w te ferie!

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE