Halo Busko 9 Lokalne 9 Busko-Zdrój świętuje Dzień Ziemi 2024 – Młodzi Eko-Wojownicy z PSP Nr 1 w Akcji!

Busko-Zdrój świętuje Dzień Ziemi 2024 – Młodzi Eko-Wojownicy z PSP Nr 1 w Akcji!

utworzone przez | kwi 24, 2024 | Lokalne

Dzień Ziemi 2024 w Szkole Podstawowej Nr 1 w Busku-Zdroju

22 kwietnia 2024, Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Busku-Zdroju stała się miejscem, gdzie świętowanie Dnia Ziemi 2024 nabrało szczególnego znaczenia. Uczniowie pod opieką nauczycielki Urszuli Polak-Redźko zaprezentowali nie tylko swoje zrozumienie ekologicznych wyzwań naszych czasów, ale też zaangażowanie w działania na rzecz ochrony naszej planety.

Dzień Ziemi to święto obchodzone 22 kwietnia, mające na celu promowanie ekologicznego myślenia i zachęcanie społeczności globalnej do działania na rzecz ochrony środowiska. W PSP Nr 1 uczniowie przygotowali szereg atrakcji, które pokazały, jak można aktywnie przyczynić się do ochrony natury.

mirage reklama

Na uwagę zasługuje projekt filmowy, który powstał we współpracy uczniów szkoły z naszym portalem. Film, przekazuje ważne przesłanie o konieczności dbania o naszą planetę.

Obchody Dnia Ziemi w Busku-Zdroju to doskonały przykład na to, jak lokalne działania mogą przyczyniać się do globalnych zmian. Z inicjatywą taką jak ta, mamy nadzieję, że przyszłe pokolenia będą coraz bardziej świadome potrzeby ochrony naszej wspólnej Ziemi.

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE