Dyrektor PSCK Pani Iwona Senderowska zaprasza na XIX Zaduszki Jazzowe w Pińczowie – weekend pełen jazzu na Ponidziu [VIDEO]

utworzone przez | paź 25, 2023 | Lokalne

Burmistrz Miasta i Gminy Pińczów wraz z Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury ma zaszczyt zaprosić Was na wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się już w ten weekend!

W dniach 28-29 października, odbędą się XIX Zaduszki Jazzowe, dzięki którym Ponidzie stanie się prawdziwą stolicą Jazzu.

W ramach tego prestiżowego wydrzenia wystąpią dla Państwa:

28 października o godzinie 18:00 zagra dla Was Jerzy Małek Elite Quartet, natomiast o godzinie 20:00 będziecie mieli przyjemność posłuchać Magdy Magic Piskorczyk. Pomiędzy koncertami odbędzie się wernisaż wystawy fotografii „Jazz Moment” Urszuli Las. O godzinie 21:30 w podziemiach Belwederu odbędzie się Jam session, oraz bedziecie mogli obejrzeć Wystawę Ogólnopolskiego Pleneru Malarskiego „Pińczowskie klimaty”.

29 października to kolejny dzień pełen wrażeń. O godzinie 18:00 na scenie wystąpi przed Wami Michał Barański z projektem „Mazovian Mantra”, a na finał XIX Zaduszek Jazzowych zagra amerykański skład Steve Carringtom Quintet.

Serdecznie zapraszamy do udziału w imprezie!

Plakat zaduszki 2023 do druku 800 x 1129
miejsce na reklame prostokat

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE