reklama wtarget gora 1

Dom Zdrojowy w Busku-Zdroju zaprasza na grudniowe prelekcje [VIDEO]

utworzone przez | gru 6, 2023 | Lokalne

Dom Zdrojowy w Busku-Zdroju zaprasza na grudniowe prelekcje

Dom Zdrojowy w kompleksie #TężniaBusko staje się miejscem fascynujących grudniowych prelekcji i spotkań autorskich, wzbogacających wiedzę mieszkańców na temat zdrowego stylu życia oraz dostarczających rozrywki. Dlatego też, zapraszamy do uczestnictwa w cyklu grudniowych wydarzeń, które dostarczą nie tylko cennej wiedzy, ale również chwil relaksu i rozmów na temat zdrowia.

Właściwości Lecznicze Czosnku Wójczańskiego – 2 grudnia 2023, godzina 15:00 – Dom Zdrojowy w Busku-Zdroju

Cykl prelekcji rozpoczęty został 2 grudnia fascynującym wystąpieniem poświęconym właściwościom leczniczym czosnku wójczańskiego. Uczestnicy mieli okazję zgłębić tajniki tej wyjątkowej rośliny i dowiedzieć się, jak korzystnie wpływa na nasze zdrowie. Prelegent podzielił się praktycznymi poradami dotyczącymi spożywania czosnku w codziennej diecie oraz przedstawił liczne badania potwierdzające jego korzystny wpływ na organizm.

Spotkanie Autorskie z Prof. Krzysztofem Bieleckim – 8 grudnia 2023, godzina 15:00 – Dom Zdrojowy w Busku-Zdroju

Kolejnym niezwykłym wydarzeniem, które czeka nas już 8 grudnia, jest spotkanie autorskie z wybitnym profesorem Krzysztofem Bieleckim. O godzinie 15:00 w Domu Zdrojowym profesor podzieli się anegdotami oraz nie zabraknie muzycznych akcentów, ponieważ profesor jest znany z miłości do muzyki. Spotkanie zapowiada się jako wyjątkowe, pełne ciekawostek, śmiechu i inspirujących opowieści.

Właściwości Lecznicze Miodów z Mariuszem Wędą – 14 grudnia 2023, godzina 15:00 – Dom Zdrojowy w Busku-Zdroju

Kolejną okazją do zdobycia wartościowej wiedzy będzie prelekcja Mariusza Wędy, która odbędzie się 14 grudnia o godzinie 15:00. Tym razem skupimy się na właściwościach leczniczych miodów. Ekspert podzieli się swoją wiedzą na temat różnych rodzajów miodów i ich korzystnego wpływu na zdrowie. Będzie to również doskonała okazja do degustacji różnych gatunków miodów i dowiedzenia się, jak włączyć je do codziennej diety w celu poprawy kondycji organizmu.

Właściwości Wód Siarczkowych z Dr. Romanem Dudą – 21 grudnia 2023, godzina 15:30 – Dom Zdrojowy w Busku-Zdroju

Kończąc nasz cykl grudniowych prelekcji, serdecznie zapraszamy na spotkanie z Dr. Romanem Dudą, które odbędzie się 21 grudnia o godzinie 15:30. Tematem przewodnim będą właściwości lecznicze wód siarczkowych, które stanowią nieodłączny element uzdrowiskowej tradycji Buska-Zdroju. Dr. Duda podzieli się swoją wiedzą na temat korzyści zdrowotnych płynących z kąpieli w wodach siarczkowych, omówi najnowsze badania oraz udzieli praktycznych wskazówek dotyczących ich wykorzystania w codziennym życiu.

Serdecznie zapraszamy!

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE