reklama wtarget gora 1
Halo Busko 9 Lokalne 9 Dni Otwarte Szkoły w ZSTiO w Busku-Zdroju – Budowlanka zaprasza do zapoznania się z ofertą edukacyjną (VIDEO)

Dni Otwarte Szkoły w ZSTiO w Busku-Zdroju – Budowlanka zaprasza do zapoznania się z ofertą edukacyjną (VIDEO)

utworzone przez | mar 25, 2024 | Lokalne

Dni Otwarte Szkoły ZSTIO w Busku-Zdroju – zapoznaj się z ofertą buskiej Budowlanki

 

W Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Kazimierza Wielkiego w Busku-Zdroju, trwają właśnie Dni Otwarte – wydarzenie, które przyciąga tłumy przyszłych uczniów. To idealna okazja, by z pierwszej ręki doświadczyć dynamicznej atmosfery szkoły.

ZSTIO oferuje szeroki wachlarz kierunków, od Technika Budownictwa po Technika Architektury Krajobrazu, które gwarantują solidne przygotowanie do zawodu i otwierają drzwi do ekscytujących karier. Dzięki nowoczesnym pracowniom i laboratoriom, uczniowie mają możliwość nauki w warunkach praktycznie identycznych jak w rzeczywistym środowisku pracy.

mirage reklama

Podczas Dni Otwartych, goście mogą uczestniczyć w prezentacjach kierunków, spotkać się z nauczycielami i uczniami, którzy z pasją opowiedzą o swoich doświadczeniach. To także szansa, by zobaczyć, jak szkoła współpracuje z lokalnymi przedsiębiorstwami, oferując uczniom praktyki zawodowe i realne perspektywy rozwoju.

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE