sklep wielobranzowy as 1
Halo Busko 9 Lokalne 9 Dni Otwarte Szkoły ZSP im. Mikołaja Kopernika w Busku-Zdroju – Ekonomik zaprasza do zapoznania się z ofertą edukacyjną (VIDEO)

Dni Otwarte Szkoły ZSP im. Mikołaja Kopernika w Busku-Zdroju – Ekonomik zaprasza do zapoznania się z ofertą edukacyjną (VIDEO)

utworzone przez | mar 26, 2024 | Lokalne

Dni Otwarte Szkoły w ZSP im. Mikołaja Kopernika w Busku-Zdroju – zapoznaj się z ofertą buskiego Ekonomika

 

Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Mikołaja Kopernika w Busku-Zdroju z dumą zaprasza na Dni Otwarte 2024, które właśnie trwają. To wyjątkowa okazja, aby poznać szeroką ofertę edukacyjną szkoły, spotkać się z nauczycielami oraz uczniami i zobaczyć, jak wygląda życie szkolne od środka.

warzywniak lobo

Podczas Dni Otwartych, goście mogą uczestniczyć w prezentacjach kierunków, spotkać się z nauczycielami i uczniami, którzy z pasją opowiedzą o swoich doświadczeniach. To także szansa, by zobaczyć, jak szkoła współpracuje z lokalnymi przedsiębiorstwami, oferując uczniom praktyki zawodowe i realne perspektywy rozwoju.

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE