Halo Busko 9 Lokalne 9 Dexwal, nowy partner naszego katalogu firm i obiektów – maszyny rolnicze i komunalne, części samochodowe

Dexwal, nowy partner naszego katalogu firm i obiektów – maszyny rolnicze i komunalne, części samochodowe

utworzone przez | maj 21, 2024 | Lokalne

Dexwal – nowy partner naszego katalogu firm i obiektów.

Z przyjemnością informujemy, że do katalogu firm portalu Halo Busko dołączyła firma Dexwal – renomowany producent maszyn rolniczych, komunalnych i części samochodowych z Dobrowody.

Dexwal to renomowany producent maszyn rolniczych i komunalnych, a także części samochodowych którego produkty cieszą się uznaniem w całej Europie. Firma posiada dwie silne marki: DEXWAL oraz MOBIDEX, które oferują szeroką gamę niezawodnych rozwiązań dla wymagających klientów.

palac w konarach reklama

Dexwal – wysoka jakość, niezrównana niezawodność

Dexwal słynie z bezkompromisowej jakości swoich produktów. Stawia na starannie wyselekcjonowane materiały, rygorystyczne procesy produkcyjne i skrupulatną kontrolę jakości na każdym etapie. Dzięki temu maszyny i komponenty Dexwal gwarantują bezawaryjną pracę przez długie lata, zapewniając maksymalną wydajność i oszczędność.

Firma oferuje swoim klientom kompleksowe wsparcie techniczne i serwisowe, dbając o to, aby każdy użytkownik jej produktów mógł w pełni wykorzystać ich potencjał.

Długoletnie doświadczenie, kompleksowość oferty, elastyczność i zaangażowanie w potrzeby rynku, sprawiają, że Dexwal jest idealnym partnerem dla każdego poszukującego produktów najwyższej jakości niezależnie czy mówimy o maszynach rolniczych, komunalnych, ich komponentach czy częściach samochodowych.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Dexwal i rozpoczęcia owocnej współpracy!

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

/artykuł sponsorowany/

WIADOMOŚCI LOKALNE

Senioralia 2024 w Busku-Zdroju – pogoda nie popsuła planów seniorów (VIDEO)

Senioralia 2024 w Busku-Zdroju – pogoda nie popsuła planów seniorów (VIDEO)

13 czerwca 2024 roku w Parku Zdrojowym w Busku-Zdroju odbyła się kolejna edycja Senioraliów – wydarzenia dedykowanego seniorom z całego województwa świętokrzyskiego. To wyjątkowe święto, organizowane w ramach Rządowego Programu Wieloletniego „Senior+” na lata 2021-2025, przyciągnęło liczne grono uczestników.

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE