Halo Busko 9 Lokalne 9 Chary Trans, nowy partner naszego katalogu firm i obiektów – kruszywa, transport, prace ziemne

Chary Trans, nowy partner naszego katalogu firm i obiektów – kruszywa, transport, prace ziemne

utworzone przez | maj 1, 2024 | Lokalne

Chary Trans – nowy partner naszego katalogu firm i obiektów.

Z przyjemnością informujemy, że do katalogu firm portalu Halo Busko dołączyła firma Chary Trans – renomowany dostawca materiałów budowlanych i usług z Buska-Zdroju.

Chary Trans to synonim kompleksowości i profesjonalizmu w branży budowlanej. Firma oferuje szeroki zakres materiałów budowlanych, w tym: ziemię ogrodową idealną do zakładania trawników i sadzenia krzewów, a także do podwyższania terenu, różne rodzaje piasku używanego do murowania, tynkowania, wylewek, zasypania fundamentów, bogaty wybór kruszyw drogowych w tym kamień w różnych frakcjach, grysy, tłuczeń oraz niesortowany kamień, a także rumosz i gruz pochodzący z rozbiórek.

palac w konarach reklama

Chary Trans – usługi dodatkowe

Oprócz wysokiej jakości materiałów, Chary Trans oferuje również profesjonalne usługi: usługi koparką i minikoparką obejmujące korytowanie, niwelację terenu, wykopy pod fundamenty, wyburzenia, a także wywóz ziemi i gruzu. Firma Chary Trans zapewnia transport różnego rodzaju materiałów budowlanych na miejsce budowy, dysponując flotą pojazdów o różnych ładownościach (od 3 do 25 ton), co umożliwia szybką i sprawną realizację zleceń.

Długoletnie doświadczenie, kompleksowość oferty, elastyczność i zaangażowanie w potrzeby lokalnego rynku, sprawiają, że Chary Trans jest idealnym partnerem dla każdego projektu budowlanego.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Chary Trans i rozpoczęcia owocnej współpracy!

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

/artykuł sponsorowany/

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE