sklep wielobranzowy as 1
Halo Busko 9 Lokalne 9 Burger Paka, nowy partner naszego katalogu firm i obiektów – miejsce, w którym zjesz naprawdę dobre burgery [VIDEO]

Burger Paka, nowy partner naszego katalogu firm i obiektów – miejsce, w którym zjesz naprawdę dobre burgery [VIDEO]

utworzone przez | lut 6, 2024 | Lokalne

Burger Paka z Buska- Zdroju – nowy partner naszego katalogu firm i obiektów. To miejsce, w którym można zjeść naprawde dobre burgery, napić się lokalnej lemoniady

 

Miło nam poinformować, że Burger Paka znajdująca się w Busku Zdroju tuż przy Placu Zwycięstwa, w którym możecie zjeść naprawde dobre burgery dołączyła do naszego katalogu firm i obiektów w zakładce restauracje / burgerownie.

Burger Paka to miejsce w którym fani amerykańskiej kuchni znajdą coś dla siebie. Zlokalizowana jest w Buska-Zdroju przy ulicy Pocztowej. Lokal ten otwarty jest od poniedziałku do piątku od godziny 11:00 do 18:00 natomiast w soboty od 11:00 do 17:00.

warzywniak lobo

Oferta Burger Paki – każdy znajdzie coś dla siebie

Burger Paka posiada w ofercie różnorodne burgery, które przygotowywane z najwyższą starannością, korzystając z najwyższej jakości składników. Soczysta wołowina, świeże warzywa oraz autorskie sosy sprawią, że będziesz chciał tam wracać. 

Oprócz klasycznych burgerów z wołowiną, w menu Burger Paki znajdziecie wiele pozycji z kurczakiem oraz wegetariańskich, co sprawia, że każdy odnajdzie coś dla siebie.

Burger Paka to nie tylko miejsce na wyjątkowe posiłki, lecz również spotkania w przyjemnej atmosferze.

Zapraszamy do odwiedzenia Burger Paki w Busku-Zdroju!

Chcesz dołączyć do naszego katalogu firm i obiektów i wypromować swoją firmę? Skontaktuj się z nami, płynie z tego wiele korzyści!

/materiał sponsorowany/

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE