kregielnia chicago gora reklama

Buski Ośrodek Sportu i Rekreacji dołącza do programu Multisport – nowe możliwości dla aktywnych mieszkańców!

utworzone przez | gru 1, 2023 | Lokalne

BOSIR w Busku-Zdroju dołącza do programu Multisport

Z radością informujemy, że Buski Ośrodek Sportu i Rekreacji dołączył do programu Multisport, otwierając tym samym nowe możliwości dla wszystkich miłośników aktywnego trybu życia w naszym regionie. Mieszkańcy i goście Buska-Zdroju mogą korzystać z oferty BOSIR’u w ramach karty Multisport już od 1 grudnia 2023 roku.

Lista dostępnych obiektów podlegających BOSIR w Busku-Zdroju w ramach programu Multisport

Jednym z głównych miejsc, z których posiadacze kart Multisport mogą już teraz korzystać, jest Pływalnia Miejska w Busku-Zdroju, wraz z przyległym Lodowiskiem Białego Orlika. To doskonała okazja do poprawy kondycji, relaksu oraz wspólnego spędzania czasu z rodziną czy przyjaciółmi.

Chociaż to dopiero początek, już teraz możemy zdradzić, że Buski Ośrodek Sportu i Rekreacji planuje rozszerzyć dostępność  kolejnych obiektów w ramach programu. Już w przyszłym roku, mieszkańcy będą mieli możliwość korzystania z Stadionu Miejskiego, idealnego miejsca do uprawiania różnorodnych dyscyplin sportowych oraz Parku Linowego, który zapewni dawkę adrenaliny wszystkim miłośnikom aktywności na świeżym powietrzu.

bosir w busku-zdroju dołącza do programu multisport

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE