reklama wtarget gora 1

Bezpłatny dostęp do EmpikGo w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Busku-Zdroju

utworzone przez | gru 28, 2023 | Lokalne

Nowa era czytania i słuchania EmpikGo w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Busku-Zdroju

 

Już od 2 stycznia 2024 roku mieszkańcy naszego regionu mają powody do radości – wprowadzona zostanie nowa usługa, która sprawi, że świat literatury i dźwięku stanie się dostępny dosłownie pod ręką. Audiobooki, e-booki, podcasty – wszystko w jednej aplikacji, dzięki platformie EmpikGo.

 

EmpikGo – Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Busku-Zdroju i nie tylko w Twoim Smartfonie

 

EmpikGo to innowacyjna platforma, która łączy w sobie świat słowa pisanego i dźwięku. Teraz, zaledwie kilka kliknięć dzieli Czytelników od ogromnego świata audiobooków, e-booków i podcastów. Bez względu na to, czy jesteś zwolennikiem klasycznych powieści, czy też fascynuje Cię świat najnowszych trendów w podcastingu – EmpikGo spełni Twoje oczekiwania.

 

Darmowy kod dla użytkowników Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Busku-Zdroju

 

Aby skorzystać z dobrodziejstw platformy EmpikGo, wystarczy odebrać swój darmowy kod. Mieszkańcy naszego regionu mogą go zdobyć, odwiedzając lokalną bibliotekę lub dzwoniąc pod numer: 41 370 51 67. To naprawdę proste – wpisz kod i ciesz się bogactwem literatury i dźwięku, gdziekolwiek jesteś.

 

Zalety EmpikGo – czytaj i słuchaj gdzie chcesz

 

Dzięki EmpikGo możesz zabrać ze sobą ulubione książki i podcasty wszędzie. Idealne rozwiązanie dla tych, którzy podróżują, pracują zdalnie czy po prostu chcą spędzić wolny czas na relaksie. Bez względu na to, czy preferujesz czytanie w ciszy czy słuchanie fascynujących opowieści w drodze do pracy – EmpikGo dostarcza rozrywkę dostosowaną do Twojego tempa życia.

 

Jak aktywować dostęp do EmpikGo?

 

Aby skorzystać z możliwości, jakie daje EmpikGo, wystarczy aktywować dostęp poprzez wpisanie otrzymanego darmowego kodu. Proces ten jest niezwykle prosty, a korzyści, jakie zyskasz, są nieocenione. Nie musisz już nosić ze sobą kilku książek czy słuchawek – wszystko mieści się teraz w jednym miejscu.

 

EmpikGo – nowa jakość dostępu do kultury

 

EmpikGo to nie tylko platforma audiobooków, e-booków i podcastów. To nowa jakość dostępu do kultury, która przynosi literaturę i dźwięk do Twojego życia w najbardziej komfortowy sposób. Nie zwlekaj – odbierz swój darmowy kod i wejdź do świata EmpikGo już dziś! Czytaj i słuchaj, gdzie chcesz, bo teraz świat kultury jest zawsze pod ręką.

Źródło: Miejsko-Gminna Bibiloteka Publiczna w Busku-Zdroju

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE